Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Які беруші найкраще захищають від шуму 13 червня 2017

Беруші від шуму: основні властивості і призначення, матеріали з яких вони виготовляються.

Мільйони працівників і службовців в усьому світі, умови праці яких пов'язані з високим рівнем шуму, зазнають загрози втрати слуху на виробництві. Шкідливий шум послаблює рівень слуху, у даному випадку відбувається таке: протягом дня працівник поступово втрачає здатність добре чути, а вночі ця функція відновлюється, отже, втрата слуху на виробництві відбувається поступово, і протягом декількох років може розвиватися професійне захворювання, пов'язане з глухотою.

На жаль, втрачений слух не повертається, тому найефективнішим методом захисту органів слуху на виробництві є індивідуальні беруші для роботи на виробництві, які ефективно захищають органи слуху від виробничого шуму. Назва «беруші» говорить сама за себе — бережіть вуха, і сьогодні область їхнього використання дуже значна.

Беруші від шуму використовують на будівельних майданчиках, у цехах виробництва легкої промисловості, у друкарнях, а також від шумів різних інструментів — електродрилів, газонокосарок, бензопили. Вони незамінні в домашніх умовах, коли людині потрібна тиша. Керівники підприємств зобов'язані як засіб індивідуального захисту видавати своїм працівникам беруші для захисту від виробничого шуму, які можуть поглинати шум до 34 децибел, і це сприятливо позначається на здоров'ї та самопочутті. Більше того, сучасні різновиди берушів здатні блокувати шуми високої частоти до 45 децибел, абсолютно не заважаючи роботі й не стаючи причиною соціальної ізольованості працівника. У цьому випадку дуже важливо, щоб зберігалася вентиляція вуха.

Беруші — посилений захист від шуму

Беруші — це спеціальні вкладки, які вставляються у вушну раковину й створюють перешкоду між вушної перетинкою та виробничим шумом. Матеріал, із якого їх виготовляють, має відповідати ДСТУ, бути гіпоалергенним і гігієнічним, це може бути віск, поролон, пластик, поліуретан і силікон.

Беруші для виробництва виготовляють із матеріалів, здатних поглинати шум, але залишати чутними сигнали й голоси, без яких неможливий виробничий процес. Більше того, така здатність берушів дає можливість чути зміни в роботі обладнання, що покращує продуктивність і гарантує безпеку роботи. Беруші мають ще одну корисну особливість — вони щільно прилягають до стінок вушного проходу й захищають вуха від потрапляння пилу та виробничого сміття. Отже, можна зробити висновок, що беруші мають такі переваги:

  • надійно захищають органи слуху працівника від виробничого шуму;
  • зберігають природну вентиляцію вуха, запобігають запотіванню;
  • можуть використовуватися в умовах вологості;
  • зберігають чутність без виймання з вуха;
  • відповідають необхідним вимогам і ДСТУ, можуть використовуватися як засіб захисту органів слуху на виробництві.

Подбайте про своє здоров'я, бережіть слух, адже відновити його буде неможливо, а в разі сильного шуму на виробництві використовуйте беруші.