Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Як СВАН виготовляє те, що брендує? 23 лютого 2016

У цій статті Ви знайдете багато корисних речей в яких ми використовуємо високоякісні матеріали, новітнє устаткування в процесі вишивки логотипів. Стаємо експертами разом зі СВАН!

Вишивка є зручним і сучасним засобом нанесення логотипів, емблем, гербів, вимпелів і інших відзнак на корпоративний одяг.

Сучасна комп'ютерна вишивка - це складний технологічний процес, який дозволяє нанести зображення найкрасивішим і естетичнішим способом з усіх винайдених. Можливості сучасного вишивального виробництва надзвичайно широкі, і спектр цих можливостей розширюється завдяки застосуванню сучасних матеріалів.

  Компанія СВАН пропонує до ваших послуг:

  • сучасне високотехнологічне устаткування;
  • вишивка металізованою ниткою;
  • грамотна цінова політика - ціни одні з найнижчих на ринку послуг;
  • У своїй роботі ми використовуємо високоякісні матеріали, новітнє устаткування і програмне забезпечення. Це дозволяє нашій компанії робити різні види вишивок і виробів, основні з яких представлені детальніше внизу :
   

  можливість виконання плавних колірних переходів за допомогою вишивки;

   
   

  - можливість рівномірного суцільного заповнення площі вишивкина особливо тонких матеріалах і матеріалах з високим ворсом;

   
   

  - можливість виконання вишивки на об'ємних матеріалах (флисе).

  Наші фахівці завжди з радістю допоможуть Вам визначитися з найбільш відповідним варіантом вишивки логотипу на ваших виробах.