Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Як з'явився спецодяг? 03 березня 2015

В 20-30 годы спецодежда приобрела культовое значение, так как стала считаться символом престижа. Именно в те времена спецодежда стала ассоциироваться с одеждой, в которой работают.

Так звідки ж з'явився спецодяг? Заглянемо в історію.

2 вересня 1741г за указом Анни Леопольдівни в Російській імперії були внесені зміни в роботі суконних і каразейних фабрик. За цим указом матеріал, який був потрібен для виробництва, повинен був заготовляти заздалегідь, і слід було його виробляти певної якості і розмірів. Співробітники повинні були ходити в однаковому одязі (яку видавали власники виробництва) і плата за цей одяг стягувалася.

Звичайно та одяг тільки зі скрипом могла називатися спецодягом, так як у порівнянні зі справжніми примірниками спецодягу вона мало чим захищала тіло працівника від впливу шкідливих умов виробництва. Але саме цей одяг і стала так званим родоначальником сучасної спецодягу.

Широке поширення спецодягу, або як вона в ті часи називалася - прозодежда, отримала за часів СРСР, коли створювалися спеціалізовані майстерні, які виробляли спецодяг. У 20-30гг спецодяг придбала культове значення, так як стала вважатися символом престижу. Саме в ті часи спецодяг стала асоціюватися з одягом, в якій працюють.


Сучасний спецодяг - яким він дійшов до нашого часу?

На даний момент існує різноманіття видів спецодягу - одяг медичних працівників, робочий одяг, навіть корпоративний одяг (яка між іншим теж відноситься до спецодягу) і ін.

Спецодяг - це один з найважливіших факторів на виробництві, від якого безпосередньо залежить безпека і ефективність праці на виробництві, в медицині або сфері обслуговування. Корпоративний одяг (не забуваємо, що це теж вид спецодягу), служить не тільки для забезпечення безпеки, але і служить візитною карткою компанії.

Якщо спецодяг якісний, то і робота, для якої вона призначена буде виконуватися якісно, а це запорука успіху будь-якого підприємства або компанії. Тому до якості матеріалу і виготовлення спецодягу так уважно ставляться.

В даний час спецодяг є частиною корпоративних стандартів організацій і підприємств. В даному випадку спецодяг забарвлюється в корпоративні кольори, плюс може наноситися невелика реклама (назва компанії, контактні телефони, акції тощо)
Розробники спецодягу не стоять на місці і з кожним днем в світ виходять все нові, більш зручні, більш захищені види спецодягу. Постійно змінюється зовнішній вигляд, поліпшуються властивості спецодягу, додаються якісь нові можливості і функції.

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії " СВАН " ? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter ! Крім того, пропонуємо ознайомитися над процесом створення фірмової робочого одягу. Корпоративний спецодяг - це праця багатьох фахівців: художників, дизайнерів, швачок, менеджерів і так далі. Дізнайтеся, як "СВАН" виробляє корпоративний спецодяг.