Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Как появилась рабочая обувь? 21 серпня 2013

Исследователи единодушны во мнении, что первые мужские ботинки изготовлялись из медвежьих шкур, с подкладкой из сухой травы. Именно в такие боты был обут мумифицированный труп мужчины, жившего 5300 лет назад, обнаруженный в Альпах в конце ХХ века. А в 2008 году на раскопках в Армении были найдены кожаные туфли, которые носили в 3600г до нашей эры. Эта самая старая обувь в Евразии имеет заостренные носки, совсем как та, что считалась последним писком всего несколько модных сезонов назад.

Можна стверджувати, що перше взуття для дорослих, була саме робочої. Її винайшли для захисту ніг від травм під час полювання, роботи в полі, на війні. Вчені-антропологи виявивши останки людей, що жили в західній частині Євразії і проаналізувавши особливості будови їх скелета з'ясували, що звичку носити взуття люди придбали приблизно 30 тисяч років тому. Це час і варто вважати початком історії робочого взуття .

Для виготовлення перших примірників використовувалися підручні матеріали: очерет, кора дерев, лико, солома, повсть, дерево, папірус і шкіра. А в американському штаті Невада, в печері Ламос археологами була знайдена справжня колекція взуття 9000 річної давності: триста пар сандалій, сплетених з трави! Кажуть, що місцевим жителям знахідка так сподобалася, що заповзятливі американці почали масове виробництво таких же моделей на продаж для туристів.

Доісторичні черевики , туфлі і сандалі

Дослідники одностайні в думці, що перші чоловічі черевики виготовлялися з ведмежих шкур, з підкладкою із сухої трави. Саме в такі боти був взутий муміфікований труп чоловіка, який жив 5300 років тому, виявлений в Альпах в кінці ХХ століття.

А в 2008 році на розкопках в Вірменії були знайдені шкіряні туфлі, які носили в 3600г до нашої ери. Це найстаріше взуття в Євразії має загострені шкарпетки, зовсім як та, що вважалася останнім писком всього кілька модних сезонів назад.

У Стародавньому Єгипті взуття виготовляли з пальмового листя. По виду вона нагадувала сучасні босоніжки і шльопанці.

У Стародавній Ассирії носили вже не тільки легкі сандалі, але і закрите взуття, що нагадує сучасні черевики.

У Стародавній Іудеї з'являтися босоніж на людях вважалося непристойним, крім особливих випадків, пов'язаних з відправленням священних ритуалів. Взуття майстрували зі шкіри, дерева, очерету і вовни. Взуття багатих людей підкреслювала їх особливе положення в суспільстві і всіляко прикрашалися.

Обивателі носили сандалети, а також черевики, що закривали ногу до підйому і зав'язують на шнурки. У чоботях ходили мандрівники і воїни.

У деяких офіційних випадках зняття взуття символізувало прийняття важливого рішення & ndash; так завіряє договір про передачу майна або клятва в суді.

Таким чином, можна стверджувати, що новомодні шедеври пропоновані сьогодні іменитими кутюр'є - це всього-на-всього добре забуті старі ідеї наших пра-пра-пращурів.

Купивши робоче взуття у нас, Ви заощадите свої гроші і час на пошук дійсно якісного товару за оптимальною ціною.

А ви готові носити робоче взуття європейської якості разом з компанією СВАН ?