Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Як взуття врятувала людині життя? 23 лютого 2015

Ви коли-небудь замислювалися про те, що робочі черевики можуть врятувати людині життя. Не підозрюючи, що на робочому місці Вас чекає небезпека, деякі люди нехтують технікою безпеки.

Дуже яскравий тому приклад стався зовсім недавно з одним молодим чоловіком, про який ми зараз Вам розповімо.

Одним днем до нас звернувся покупець з роздрібним замовленням. Йому потрібна було взуття не найдорожча, але й оптимальна по співвідношенню якості і тривалості експлуатації для повсякденного носіння для роботи.

Працює ця молода людина, як виявилося, в ремонтній службі з обслуговування ліфтів. Тобто робота у людини відповідальна, постійно супроводжується важкими навантаженнями. Наші фахівці, звичайно ж, допомогли йому зробити свій вибір з широкого асортименту по робочого взуття. Його вибір зупинився на черевику з металевим подноском польського виробництва. Задоволений покупкою клієнт пішов додому.

Через кілька днів хлопець повернувся за ще однієї такої ж парою черевиків. Спеціаліст відділу продажів СВАН здивувався настільки раннього візиту нашого клієнта, так як дане взуття встигла добре зарекомендувати себе в шкарпетці. В ході консультації, він розповів їй одну і дуже дивну історію, яка трапилась з ним в один з його робочих днів.

Рабочая обувь

І так, як-то він з бригадою таких же робітників виїхав на виклик. За приїзду на місце поломки ліфта вони все оглянули і взялися до роботи. І під час робіт, цей величезний ліфт впав йому якраз на ногу. Коли це все сталося, перша його думка була про те, що він залишився калікою без ноги. Звільнившись з-під завалів за допомогою співробітників МНС, наш клієнт виявив, що металевий носок понівечений від удару, а сама нога, на превеликий подив, залишилася цілою і неушкодженою. Клієнт був на сьомому небі від щастя, тому що завдяки цьому, здавалося б, простому черевику, він не залишився інвалідом на все життя.

А все так добре закінчилося, тому що даний черевик мав внутрішній металевий піднесень, який прийняв на себе весь удар. Ми вкотре пишаємося якістю реалізованої нами продукції, яка в черговий раз довела свою ефективність і надійність.

Ось так звичайний черевик подарував нашому клієнтові надію і віру в щасливу старість. Так що спецвзуття СВАН - це не тільки товар повсякденної необхідності з акуратним естетичним виглядом, а й предмет особистої безпеки кожної окремої людини.

Ми бажаємо здоров'я нашому чудовому клієнту і Вам наші дорогі старі і нові клієнти. Будьте пильні і цінуєте своє здоров'я. А також окрема подяка за позитивні відгуки СВАН.

Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

Робоче взуття