Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Якісний вологостійкий одяг — запорука успішної риболовлі 16 серпня 2017

Досвідченого рибалку від новачка відрізняють не тільки хороші рибальські снасті, а й зовнішній вигляд. Сучасні реалії життя підтверджують мудру приказку рибалок: «Для риболовлі немає поганої погоди, є погане спорядження», і сьогодні ринок товарів пропонує величезний вибір продукції, завдяки якій кожен любитель риболовлі почуватиметься зручно й комфортно за будь-яких погодних умов.

Види вологостійкого одягу для риболовлі

Часи дідівських фуфайок, важких бушлатів та плащ-наметів канули в забуття, і сьогодні їм на зміну прийшли сучасні моделі одягу для рибалок, з-поміж яких величезну популярність мають такі види:

 • вейдерси, на сленгу рибалок їх називають забродникамі. Це високі чоботи, які плавно переходять у комбінезон, що становить єдину композицію. Такий одяг неодмінний для риболовлі на мілководді;
 • чоловічі костюми-поплавки, призначені для зимової риболовлі. Найчастіше вони складаються із суцільного комбінезона, теплої куртки й рятувального жилета. Призначення костюма-поплавка полягає в рятувальній функції, що особливо актуально взимку на тонкому льоду, очевидно, що він має бути водонепроникним;
 • Чапси — спеціальні штани, які надягають на основний одяг. Вони виготовлені з вологостійкої тканини й добре захищають від води, холоду та вітру;
 • Легкі, компактні дощовики, виготовлені зі спеціальної вітронепроникної й непромокальної тканини;
 • Костюми для риболовлі, що складаються з напівкомбінезона, спеціальної куртки-парки з утеплювачем та інших елементів одягу, які можуть підбиратися індивідуально;
 • Розвантажувальні жилети, що мають кілька десятків кишень, куди можна покласти найнеобхідніші речі для риболовлі;
 • Камуфляжний одяг із водонепроникної тканини, що дозволяє підійти до риби якнайближче, головне, щоб колір камуфляжу відповідав природному фону.

Одяг вологостійкий для риболовлі має безліч кишень, манжети на гумках, що запобігають задуванню вітру, зручний капюшон для захисту голови та шиї.

Основні захисні функції одягу рибалки

Вологостійкий одяг для риболовлі високої якості від перевірених виробників зможе захистити від дощу, сильного вітру й холоду. Його виробники надійно проклеюють шви, захищаючи від намокання застібки та кишені, а для пошиття використовують сучасні найміцніші й найлегші матеріали, оброблені спеціальним просоченням. Виокремимо основні захисні функції, які виконує одяг для риболовлі:

 1. Добре зберігає тепло й водночас не створює його надміру.
 2. Не пропускає вологу.
 3. Захищає від холоду й вітру.
 4. Має гігроскопічність, добре вбирає піт.
 5. Вдалий крій не обмежує рухів, не навантажує хребет, і рибалка може легко подолати будь-які відстані.

Насправді, сьогодні кожен охочий може вибрати якісний одяг вологостійкий для риболовлі, який забезпечить максимальний захист за будь-яких погодних умов і дасть справжнє задоволення від риболовлі.