Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Цікаві факти про Трійцю 01 червня 2012

Зі Святом Трійці, дорогі наші! Колектив компанії СВАН бажає процвітання Вашому бізнесу та міцного здоров'я співробітникам компанії!

Свято Трійці по іншому ще називають П'ятидесятницею, саме в п'ятдесятий день після Воскресіння Христа на учнів Ісуса, які через деякий час стали апостолами, зійшов Дух Святий. Це свято увійшло до числа дванадцяти найголовніших свят християнства. Завдяки цій події люди пізнали третя Особа Господа Бога - Духа Святого і долучалися до таїнства, що Бог єдиний в трьох особах: Бог Отець, Бог Син і Бог Дух Святий. Саме з дня П'ятидесятниці блага вість проповідується по всьому світу. Проповідь про Христа неможлива без Духа Святого, бо переконуємо не ми, а Дух який живе в нас. Ніхто не може сказати ніхто: Ісус Господом якщо Дух Святий йому цього не відкриє.

Також цікаво знати, що в народі це свято прийнято називати ще зеленої тижнем, оскільки саме в цей день люди віддавали почесті воскреслої буйної зелені. Ще з язичницьких часів народ брав зелені гілки і виносив їх у поле, на свою ниву, люди вважали, що духи зеленого лісу будуть оберігати людини і подбають про їх врожаї. Вживання на Трійцю гілок дерев, квітів християнська церква взяла від іудейської релігії. Ще з часів, коли Мойсеєві дані були закони на горі Синай, було прийнято прикрашати будинки, площі і церкви зеленими рослинами.

Суть цього свята полягає в тому, що Бог відкривається людям не відразу, а поетапно. На початку Він показав Себе як Бог Отець, Який створив землю і все живе, потім Він послав на землю Свого Сина - Ісуса Христа і в кінці посилає Духа Святого, Який сходить на апостолів. Таким чином, це свято символізує єдине, нерозривне ціле Господа Бога, Святу Трійцю.


Колектив компанії СВАН вітає всіх зі святом Святої Трійці і бажає всім благополуччя і міцного здоров'я, а також процвітання Вашого бізнесу!


А Ви готові до нової історії разом з компанією СВАН?