Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Інновації від ДАІ - сигнальні жилети! 21 квітня 2013

Нововведення ДАІ! Водії під час поломки автомобіля повинні одягати на себе сигнальні жилети помаранчевого кольору в темну пору доби. Компанія "СВАН" пропонує своїм клієнтам сигнальні жилети високої якості за доступною ціною в Україні.

Нововведення ДАІ! Водії під час поломки автомобіля повинні одягати на себе сигнальні жилети помаранчевого кольору в темну пору доби.

Якщо Ви до сих пір не убезпечили себе або співробітників Вашого підприємства від штрафів, компанія "СВАН" пропонує своїм клієнтам сигнальні жилети високої якості за доступною ціною в Україні .

Зовсім з недавнього часу вступили зміни в правила дорожнього руху, які торкнулися як водіїв, так і пішоходів.

Головне нововведення, яке торкнеться без винятку всіх водіїв під час поломки автомобіля в темряві - це наявність оранжевого сигнального жилета. Пішоходи в темний час доби повинні мати на одязі, взутті або сумці світловідбиваючі елементи.

Незважаючи на те, що як водії, так і пішоходи не в захваті від подібного нововведення, але, не можна не погодиться, є в цьому і розумне зерно! Светоотражающий жилет цілком здатний врятувати життя!

Ви не замислювалися над тим, чому колірна гамма жилетів обмежена тільки помаранчевим? Можна припустити, що оскільки салатовий колір жилетів вже зайнятий співробітниками ДАІ, щоб не виникало непорозуміння хто є хто на дорогах, колір вирішили уніфікувати.

Компанія"СВАН" готова запропонувати своїм клієнтам світловідбиваючі жилети за найдоступнішою ціною в Україні - 21,90 грн за од з ПДВ при замовленні від 100 одиниць.

А Ви готові до нових корисним статтями від компанії СВАН? Також пропонуємо ознайомитися з останньою порцією наших новин на офіційній сторінці в Twitter.

 @ SvanUniform on Twitter