Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Піктограми захисних властивостей на робочих рукавичках 04 квітня 2012

Піктограми на рукавичках на території Європейського Союзу забезпечення підприємств захисними рукавичками здійснюється відповідно до законодавства ...

Піктограми на рукавичках на території Європейського Союзу забезпечення підприємств захисними рукавичками здійснюється відповідно до законодавства та Європейським стандартам, а так само основними вимогами інструкції.

Піктограми на рукавичках

Піктограми на рукавичках на території Європейського Союзу забезпечення підприємств захисними рукавичками здійснюється відповідно до законодавства та Європейським стандартам, а так само основними вимогами інструкції рре 89/686/ЕЕС.

Категорії ризику рукавичок

Згідно з інструкцією, існує три категорії/ступеня захисту рук:

I   категорія   — Мінімальний ризик. Технологія виробництва рукавичок: проста

II категорія   — Середній ступінь ризику. Рукавички випробовуються на механічну міцність. Технорлогія виробництва рукавичок: середньої складності

III   категорія   — Високий ступінь ризику. Сущствует можливість незворотних пошкодження шкіри або загроза життю. Технологія виробництва рукавичок: спеціальна.

Піктограми

На рукавичках прийнято ставити піктограми у вигляді значків для визначення ефективності рукавичок. На наступних піктограмах, використовуваних відповідно до інструкції для засобів індивідуального захисту, показані умови використання рукавичок і рівні ефективності. Чим вище число, тим краще захисні своства рукавичок.

Класифікація захисних рукавичок

Класифікація робочих рукавиць по Європейським нормативам (основні види захисту):

EN388   — від механічних впливів

EN407   — від підвищених температур

EN374   — від хімічних речовин і мікроорганізмів

EN511   — від знижених температур

Захисний одяг 3М - СВАН

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Згідно з нормативами EN при випробуваннях захисних рукавичок встановлюється фактичне значення стійкості до досліджуваного ризику. У наведених нижче розділах наведені можливі показники стійкості рукавички до досліджуваного ризику по кожному конкретному стандарту (діапазон значень в дужках). Нанесення на рукавичку даних про випробування поруч з піктограмою або номером стандарту обов'язково для Європи і США (нормативи США дещо відрізняються від Європейських, але в цілому побудовані на єдиній основі). Після написання стандарту або відповідної піктограми слідують ряд цифр є показниками захисних властивостей.

Якщо значення 0 це означає, що результат проходження тесту нижче 1, якщо в послідовності вказано Х  це означає, що тест не проводився. Використовувана в стандартах класифікація захисних властивостей дозволяє швидко і достовірно оцінити захисні властивості сертифікованих за даним стандартом рукавичок.