Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Акція місяця - Лютий 2014! 17 лютого 2014

За вікном останній місяць зими! І ось в передчутті весни компанія "СВАН" оголошує останню акцію сезону, що минає. Зустрічайте останнім акційна пропозиція на всю зимову лінійку спецодягу Акція місяця - Лютий - 2014!

Зима майже закінчилася! І ось зовсім - скоро настане весна. А у компанії "СВАН" акції не проходять. Зустрічайте оновлену щомісячну акцію в новому прайс-листі "СВАН" "Акція Місяця - Лютий 2014". Нагадаємо, що перевагою даної рубрики є товари, які представлені дійсно за зниженими цінами як окремо, так і в комплексі з іншими товарами.

Які саме товари в цей раз взяли участь в акції, Ви можете дізнатися з нашого прайс листа на нашому сайті в інтернеті. Нагадаємо, що період дії акційної пропозиції дійсно до кінця поточного місяця. Замов зараз та отримай додаткову знижку. Слідкуйте за нашими новинами на сайті і будьте в курсі всіх акцій і знижок.

Спецодяг оптом


Ви ще не з нами? Тоді поспішайте приєднається до нас і оцінити якість нашої продукції! Чекаємо Вас в нашому торгово-виставковому залі за адресою: м.Харків, Ул.Данілевского, 34.

Кількість акційних товарів обмежена! "Акція Февраль-2014" діє до 28 лютого 2014 р

А Ви готові до нових акційних пропозицій від компанії "СВАН"? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter!

 

Робочий спецодяг