Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

2014 - Подведем наши победы и итоги! 24 грудня 2014

Коллектив компании "СВАН" выражает особую благодарность всем клиентам за то, что Вы поверили в качество наших фабричных изделий и доверили самое сокровенное - лицо и имидж своей компании!

Наші   партнери   і клієнти, в який раз мали можливість оцінити по достоїнству фабричне якість продукції, що випускається нами продукції протягом року.

2014 рік, порадував нас постійними різноманітними знижками і   акціями,   які увінчалися успіхом завдяки Вашій пильності та винахідливості! Цей рік також приніс з собою і великі зміни. Ми повністю оновили модельний ряд літнього і зимового спецодягу, вже в на початку 2015 року Ви можете побачити всі новинки на нашому вже оновленому сайті, який Вам неодмінно сподобається своїм новим дизайном і комфортом. Кожен виріб отримало вихід у світ і затверджено після тестової шкарпетки одним із співробітників компанії СВАН.  

До числа наших досягнень в цьому році   можна додати співпрацю і поповнення нашого списку клієнтів з великими іменами, як: Кастрол Україна, Брітіш Петролеум, Наша Ряба, ТМ Глобино, Метро Кеш енд Кері та багато інших.

Компанія"СВАН" завжди прагне і удосконалює високу якість продукції, що випускається для того, щоб найвимогливіші клієнти могли повертатися до нас знову і знову! Так що приєднуйтесь до команди професіоналів в Новому 2015 рік!

 

З Новим Роком

 

Цей рік був плідним і успішним завдяки Вам!

Користуючись нагодою, компанія  "СВАН"   вітає Вас з наступаючим Новим 2015 Роком та Різдвом Христовим!

Дорогі друзі!

Бажаємо Вам в цей знаменний рік, щоб майбутні досягнення перевершили минулі, фінансової стабільності і стабільного прибутку.

Миру з усім світом, сили і впевненості в собі, міцності духу і тіла, чесних перемог і заслуженою любові!

З наступаючим 2015 роком!

З повагою,

Ваш надійний партнер на протязі 21 року

колектив компанії "СВАН".