Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

100 кращих товарів України-2012! 07 серпня 2012

У номінації «Промислові товари» кращою визнали продукцію швейних фабрик підприємства СВАН. Якість # 1 - запорука успіху роботи нашої компанії вже більше 18 років.

На обласному конкурсі « Краща продукція Харківщини-2012 » , який проходив в рамках Всеукраїнського конкурсу « 100 кращих товарів України -2012 & raquo ;, експерти вибрали переможців.

Церемонія нагородження переможців і лауреатів обласного конкурсу якості « Краща продукція Харківщини - 2012 » пройшла 1 серпня в Харківській облдержадміністрації.

У конкурсі взяли участь 113 видів продукції та послуг від 95 підприємств Харківської області. За його підсумками визначено кращу продукцію в двох номінаціях: продукція (вироби народних художніх промислів, продовольчі та промислові товари, товари виробничо-технічного призначення), роботи і послуги.

Переможцями регіонального конкурсу визначені 58 видів продукції, лауреатами - 23 види. До числа переможців увійшло ТОВ"Виробниче підприємство" СВАН" , що забезпечує спецодягом , робочої взуттям і засобами індивідуального захисту провідні підприємства країни, а також виробники шампанського, мороженого, молочній продукції тощо.

У номінації « Промислові товари » найкращою визнали продукцію швейних фабрик підприємства СВАН. Модель робочого одягу - костюм"ОПТІМА" був визнаний еталонним зразком якості текстильної промисловості України. Якість #1 - запорука успіху роботи нашої компанії вже більше 18 років з найбільшими іноземними, так і вітчизняними корпораціями.

За оцінками фахівців, перемога підприємства в конкурсі стала можливою завдяки інноваціям конструкторського бюро підприємства, які тут використовують для гарантії якості продукції. Саме використання передових технологічних рішень дозволяє компанії СВАН залишатися підприємством # 1 по якості виробів, що в Україні.

Переконатися в цьому і на власні очі побачити, як випускаються найкращі продукти на швейних машинах провідних світових марок SIRUBA і ZINGER - для наших Замовників відділ просування СВАН ЄДИНИМ В УКРАЇНІ проводять екскурсії на Ольшанський швейну фабрику, так як нам є чим пишатися і що показати. На фабриці завжди радо зустрічають гостей, для яких проводять екскурсії.


Довідка . Всеукраїнський конкурс якості продукції проводять з метою об'єднати зусилля, спрямовані на поліпшення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції, сприяти впровадженню на підприємствах України сучасних методів управління.

Для проведення конкурсу в області розпорядженням голови Харківської обласної державної адміністрації Михайла Добкіна створена Регіональна конкурсна комісія. Організаційно-методичне та інформаційне забезпечення конкурсу в нашому регіоні здійснює ДП « Харківстандартметрологія » .

Оцінку якості продукції експерти проводять за такими показниками: якість продукції або послуги; рівень споживчих характеристик продукції порівняно з вітчизняними і закордонними аналогами, які представлені на ринку України; стабільність високого рівня якості продукції, рівень впровадження сучасних систем управління якістю; сертифікація продукції в системі УкрСЕПРО і інших системах, а також наявність нагород продукції за участь в конкурсах і виставках.

А ви готові до нової історії разом з компанією "СВАН"?