Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

10 Цікавих фактів про ваш одяг! 17 жовтня 2014

Одного разу після іспиту один професор виявив на парті залишену студентом зошит, на одній зі сторінок якої було написано: Рівняння Даламбера - ВЛКП, перетворення Фур'є - ЗПКБ, Інтеграл енергії - ПКП. Професорові потрібно було серйозно подумати, перш ніж він здогадався, що таким образів були зашифровані місця, де студент ховав шпаргалки: ВКЛП - верхній лівий кишеню піджака, ЗПКБ - задній правий кишеню брюк і так далі.

Одного разу після іспиту один професор виявив на парті залишену студентом зошит, на одній зі сторінок якої було написано: Рівняння Даламбера ВЛКП, перетворення Фур'є ЗПКБ, Інтеграл енергії ПКП. Професорові потрібно було серйозно подумати, перш ніж він здогадався, що таким образів були зашифровані місця, де студент ховав шпаргалки: ВКЛП верхній лівий кишеню піджака, ЗПКБ задній правий кишеню брюк і так далі.

10 місце : Італійці недавно розробили нову модель бюстгальтера спеціально для ділових жінок. У ньому є вшитий кишеню для стільникового телефону. Хіба мало в якій ситуації вам потрібно буде терміново зателефонувати.

9 місце : Францисканський чернечий орден замовив для братії три тисячі сутан нового покрою. У кожній з сутан також передбачена кишеня для мобільника. Кожна сутана коштує 150 доларів.

8 місце : Один з найбільш добре працюють інкубаторів це корова. До того ж це на сто відсотків натуральний спосіб. Єдине, що вам потрібно зробити, якщо ви хочете висидіти курчат це зшити ковдрочку з кишеньками і покласти його корові на спину.

7 місце : А ось старовинний спосіб лікування від хропіння: в кишеню піжами потрібно покласти тенісну кульку. Кажуть, допомагає. Що, загалом-то, неважко собі уявити: з кулькою в кишені ви просто-напросто не зможете заснути.

6 місце : Космонавти одного разу використовували кишені, щоб пожартувати над біологами. В кишені скафандра вони контрабандою пронесли на борт апельсин і огірок, який і показали вченим на Землі під час сеансу зв'язку. Вчені мало не зійшли з розуму, оскільки до цього огірок на орбіті не давав навіть зав'язі. Потім космонавти зізналися в жарті, показавши і апельсин.

5 місце : Одну з найбільш екстравагантних жартів з кишенями придумав академік Лев Давидович Ландау. Він носив пропуск в Академію Наук в задньому прозорості кишені, і пред'являв його, задираючи лацкани піджака і нахиляючись.

4 місце : Гідрокостюми зараз теж роблять з кишенями. Вони пристосовані до водного середовища: бокові кишені зі зливом для води, внутрішні на блискавці. А в деяких є навіть виймаються вовняні вставки для відігрівання рук.

3 місце : Патентне бюро США видало патент на туфлі з кишенями. На думку винахідника, вони призначені для нудистів.

2 місце : Для сучасного японця справжня катастрофа це відсутність в потрібний момент візитних карток. Тому в Японії дуже популярні плавки з кишенями для візиток з пластика.

1 місце : Остання розробка Пентагону бойової краватку Tac-Tie. Він має у своєму розпорядженні чотирма спеціалізованими відділеннями: глибоким кишенею для зберігання окулярів і письмового приладдя, містким кишенею, де можна зберігати складаний ніж, запальничку, ліхтарик, свисток і жувальну гумку, прозорим відділенням для документів і власником-сіточкою для напоїв.


Купити пецодежду

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії" СВАН " ? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter !