Избранное всего: 0
10 Цікавих фактів про ваш одяг! 17 жовтня 2014

Одного разу після іспиту один професор виявив на парті залишену студентом зошит, на одній зі сторінок якої було написано: Рівняння Даламбера - ВЛКП, перетворення Фур'є - ЗПКБ, Інтеграл енергії - ПКП. Професорові потрібно було серйозно подумати, перш ніж він здогадався, що таким образів були зашифровані місця, де студент ховав шпаргалки: ВКЛП - верхній лівий кишеню піджака, ЗПКБ - задній правий кишеню брюк і так далі.

Одного разу після іспиту один професор виявив на парті залишену студентом зошит, на одній зі сторінок якої було написано: Рівняння Даламбера ВЛКП, перетворення Фур'є ЗПКБ, Інтеграл енергії ПКП. Професорові потрібно було серйозно подумати, перш ніж він здогадався, що таким образів були зашифровані місця, де студент ховав шпаргалки: ВКЛП верхній лівий кишеню піджака, ЗПКБ задній правий кишеню брюк і так далі.

10 місце : Італійці недавно розробили нову модель бюстгальтера спеціально для ділових жінок. У ньому є вшитий кишеню для стільникового телефону. Хіба мало в якій ситуації вам потрібно буде терміново зателефонувати.

9 місце : Францисканський чернечий орден замовив для братії три тисячі сутан нового покрою. У кожній з сутан також передбачена кишеня для мобільника. Кожна сутана коштує 150 доларів.

8 місце : Один з найбільш добре працюють інкубаторів це корова. До того ж це на сто відсотків натуральний спосіб. Єдине, що вам потрібно зробити, якщо ви хочете висидіти курчат це зшити ковдрочку з кишеньками і покласти його корові на спину.

7 місце : А ось старовинний спосіб лікування від хропіння: в кишеню піжами потрібно покласти тенісну кульку. Кажуть, допомагає. Що, загалом-то, неважко собі уявити: з кулькою в кишені ви просто-напросто не зможете заснути.

6 місце : Космонавти одного разу використовували кишені, щоб пожартувати над біологами. В кишені скафандра вони контрабандою пронесли на борт апельсин і огірок, який і показали вченим на Землі під час сеансу зв'язку. Вчені мало не зійшли з розуму, оскільки до цього огірок на орбіті не давав навіть зав'язі. Потім космонавти зізналися в жарті, показавши і апельсин.

5 місце : Одну з найбільш екстравагантних жартів з кишенями придумав академік Лев Давидович Ландау. Він носив пропуск в Академію Наук в задньому прозорості кишені, і пред'являв його, задираючи лацкани піджака і нахиляючись.

4 місце : Гідрокостюми зараз теж роблять з кишенями. Вони пристосовані до водного середовища: бокові кишені зі зливом для води, внутрішні на блискавці. А в деяких є навіть виймаються вовняні вставки для відігрівання рук.

3 місце : Патентне бюро США видало патент на туфлі з кишенями. На думку винахідника, вони призначені для нудистів.

2 місце : Для сучасного японця справжня катастрофа це відсутність в потрібний момент візитних карток. Тому в Японії дуже популярні плавки з кишенями для візиток з пластика.

1 місце : Остання розробка Пентагону бойової краватку Tac-Tie. Він має у своєму розпорядженні чотирма спеціалізованими відділеннями: глибоким кишенею для зберігання окулярів і письмового приладдя, містким кишенею, де можна зберігати складаний ніж, запальничку, ліхтарик, свисток і жувальну гумку, прозорим відділенням для документів і власником-сіточкою для напоїв.


Купити пецодежду

А Ви готові до нових акційними пропозиціями від компанії" СВАН " ? Також Ви можете ознайомитися з останніми оновленнями подій на нашій офіційній сторінці в Twitter !