Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Новини
Вогнестійка сумішева тканина Селен 7 — надійний захист на виробництві 09 тра 2018
Вогнестійка сумішева тканина Селен 7 — надійний захист на виробництві

Ризик ураження вогнем мають багато професій, тому для пожежників, працівників сталеливарних цехів, кочегарів, ковалів і працівників інших спеціальностей важливо запобігати травматизму на виробництві. Техніка безпеки диктує свої умови й ставить особливі вимоги до спецодягу, який повинен надійно захищати від бризок розпеченого металу, електричної дуги та дії інших негативних чинників.

читати новину
Тканина Посейдон 300: основна характеристика й склад 11 кві 2018
Тканина Посейдон 300: основна характеристика й склад

Техніка безпеки на виробництві враховує ризик ураження полум'ям, а також висуває до спецодягу працівника певні вимоги, пов'язані зі стійкістю до вологи, мастил та іншим впливам агресивного середовища. Усі ці характеристики має тканина з лінійки FireLine Посейдон 300, яка здатна забезпечити захист працівника від вогню, електричної дуги, іскор, кислот, загальнопромислових забруднень.

читати новину
Вогнестійка тканина Електра — надійний захист і безпека на виробництві 05 кві 2018
Вогнестійка тканина Електра — надійний захист і безпека на виробництві

Ринок вогнестійких тканин спеціального призначення постійно поповнюється новими найменуваннями, де тканина Електра 320 посідає передові позиції. Її широко використовують для пошиття спецодягу працівникам нафтогазової промисловості, металургійних підприємств, МНС, вона прекрасно зарекомендувала себе для роботи у вибухонебезпечному середовищі.

читати новину
Вогнезахисна тканина Гефест 420 — головні особливості та переваги 01 бер 2018
Вогнезахисна тканина Гефест 420 — головні особливості та переваги

Для пошиття спецодягу пропонуємо купити тканину Гефест 420, яка має надзвичайну популярність і на практиці засвідчила свою термічну безпечність, а також надійний захист від дії агресивних і небезпечних чинників. Матеріал призначений для інтенсивного використання в складних умовах у всіх галузях промисловості, особливо за наявності високого ризику виникнення пожеж, вибухів, статичної електрики, що спричиняє трагічні наслідки.

читати новину
Вогнетривка, водовідштовхувальна тканина Вулкано 260 28 лют 2018
Вогнетривка, водовідштовхувальна тканина Вулкано 260

Лінійка FireLine пропонує до уваги високоякісну тканину нового покоління «Вулкано 260», спецодяг із якої вже засвідчив свої безпечні властивості в різних виробничих умовах.

читати новину
Тканина Гідра 255 із водовідштовхувальною обробкою — надійність і безпека на виробництві 05 лют 2018
Тканина Гідра 255 із водовідштовхувальною обробкою — надійність і безпека на виробництві

Сумішеву тканину Гідра 255 широко використовують для пошиття спецодягу працівникам усіх галузей промисловості, пов’язаних із підвищеним рівнем загрози вибухів внаслідок накопичення на одязі статичної електрики, а також працівникам АЗС й АГЗ.

читати новину
Використання утеплювача Thinsulate! 15 січ 2018
Використання утеплювача Thinsulate!

Thinsulate настільки ефективний, що здатний захистити від морозу до 60 градусів. Крім того, він забезпечує підвищений комфорт, а важить зовсім небагато. Даний теплоізоляційний матеріал функціональний, завдяки йому можна створювати прилеглі силуети одягу.

читати новину
Пробан - захист від вогню та електрики 11 гру 2017
Пробан - захист від вогню та електрики

Для пошиття спецодягу для працівників нафтової та газової промисловості, пожежників, зварників, металургів та інших професій широко використовують сучасну спеціальну тканину Пробан, яка забезпечує не тільки спеціальний захист, а й зручність носіння.

читати новину
Вимоги до утепленого спецвзуття 15 лис 2017
Вимоги до утепленого спецвзуття

Для працівників промислових підприємств, будівельних компаній, агропромислового комплексу, охоронних структур та інших галузей народного господарства дуже важливо правильно підібрати взуття, від якого залежить здоров'я працівників і продуктивність праці.

читати новину
Особливості виготовлення зимового спецодягу 04 жов 2017
Особливості виготовлення зимового спецодягу

Робочий персонал різних галузей народного господарства повинен бути вчасно забезпечений спецодягом для зими, це одна з головних вимог корпоративної політики будь-якого підприємства, діяльність якого спрямована на стабільний розвиток і забезпечення хорошої продуктивності працівників.

читати новину
Хороший спецодяг — надійний захист від шкідливих і небезпечних факторів 03 жов 2017
Хороший спецодяг — надійний захист від шкідливих і небезпечних факторів

Щоб зберегти здоров'я на робочому місці, підвищити продуктивність праці, працівникам будь-якого рангу потрібен спецодяг високої якості, що має певні характеристики, відповідні конкретній специфіці робіт.

читати новину
Особливості зимового спецвзуття 03 жов 2017
Особливості зимового спецвзуття

Правильно підібране зимове взуття може надійно захистити працівника від холоду, вологи, а також від впливу хімічно агресивного середовища, електромагнітного поля, механічних пошкоджень та дії інших негативних чинників.

читати новину