Избранное всего: 0
Новини
Спецодяг: тканини серії PROBAN 29 бер 2017
Спецодяг: тканини серії PROBAN

PROBAN® - це надійний захист від вогню і електричної дуги. Технологія PROBAN® була розроблена з метою надання бавовні і тканинам з великим вмістом бавовни надійних вогнестійких властивостей, що відповідають промисловим протипожежним нормам. Тканини PROBAN® відрізняються високою надійністю в сучасних умовах.

читати новину
Футболки Fruit of the Loom від СВАН! 09 бер 2017
Футболки Fruit of the Loom від СВАН!

Компанія "СВАН" - офіційний дистриб'ютор чудового одягу ТМ Fruit of the Loom. Фішками цієї торгової марки є екологічно чисті матеріали і яскраві, соковиті кольори. Особливо любить цей одяг молодь. Назва говорить сама за себе, яке, в перекладі з англійської, означає "фрукти з ткацького верстата". Дійсно, колір футболок асоціюється зі стиглими, соковитими фруктами: насичений синій, червоний, яскравий жовтий, трав'яний зелений. Можливо тому їх приємно носити цілий рік?

читати новину
Використання утеплювача Thinsulate! 27 лют 2017
Використання утеплювача Thinsulate!

Thinsulate настільки ефективний, що здатний захистити від морозу до 60 градусів. Крім того, він забезпечує підвищений комфорт, а важить зовсім небагато. Даний теплоізоляційний матеріал функціональний, завдяки йому можна створювати прилеглі силуети одягу.

читати новину
Термоеластопласт - робоче взуття! 18 жов 2016
Термоеластопласт - робоче взуття!

Ми раді порадувати своїх клієнтів робочім взуттям з термоеластопластовой підошвою. Дана робоча взуття являє собою принципово нову групу синтетичних підошовних матеріалів, в яких еластичність каучуку поєднується з термопластичностью термопласта.

читати новину
Як СВАН виготовляє те, що брендує? 23 лют 2016
Як СВАН виготовляє те, що брендує?

У цій статті Ви знайдете багато корисних речей в яких ми використовуємо високоякісні матеріали, новітнє устаткування в процесі вишивки логотипів. Стаємо експертами разом зі СВАН!

читати новину
Оновлена версія сайту SVAN.COM.UA! 29 жов 2015
Оновлена версія сайту SVAN.COM.UA!

Хочемо поділитися з Вами довгоочікуваної версією 2.0. корпоративного сайту svan.com.ua! Намагаючись постійно бути ближче до наших клієнтів ми зробили перебування на нашому сайті комфортним як ніколи!

читати новину
Будівельний спецодяг в честь Дня будівельника! 28 жов 2015
Будівельний спецодяг в честь Дня будівельника!

Свято встановлено в Україні Указом Президента № 273/93 від 22.07.1993 і відзначається щорічно у другу неділю серпня.

читати новину
Корпоративна спецодяг від компанії СВАН 28 жов 2015
Корпоративна спецодяг від компанії СВАН

Компанія «СВАН» має 18-ти річний досвід в області створення неповторного образу, що запам'ятовується.

читати новину
Рукавички з ПВХ. Питання та відповіді 28 жов 2015
Рукавички з ПВХ. Питання та відповіді

Робочі бавовняні рукавички з покриттям ПВХ є універсальним засобом захисту. Є ряд питань, відповіді на які необхідно знати кожному працівнику і фахівцю з ОП ...

читати новину
Спецвзуття: класи захисту і призначення 23 лип 2015
Спецвзуття: класи захисту і призначення

Європейський стандарт для захисного взуття EN ISO 20345: 2007 набув широкого поширення за межами Європейського союзу і є еталоном класифікації спецвзуття за класами захисту в багатьох країнах світу

читати новину
Вибираємо правильно респіратори! 11 чер 2015
Вибираємо правильно респіратори!

Вибирати респіратор потрібно з урахуванням умов, в яких він буде застосовуватися. Умови праці на підприємствах поділяються на три категорії: I, II - безпечні і III - небезпечні, де потрібне застосування ЗІЗОД. Небезпечні в свою чергу за ступенем шкідливості підрозділяється на чотири класи в залежності від коефіцієнта перевищення ГДК (ступеня шкідливості). Наприклад, якщо ЗІЗОД належить використовувати на підприємстві з першої або другої ступенем шкідливості, де перевищення ГДК складає 1,1-10 ГДК, - оптимальним вибором стане полегшений протівогазоаерозольний респіратор у вигляді фільтруючої напівмаски. Він також підійде і для захисту від шкідливих парів і газів при третього ступеня шкідливості, де перевищення ГДК - від 3 до 20.

читати новину
Fruit of the loom від СВАН! 23 тра 2015
Fruit of the loom від СВАН!

Компанія "Сван" - офіційний дистриб'ютор чудовою одягу ТМ Froot of the loom. Фішками цієї торгової марки є екологічно чисті матеріали і яскраві, соковиті кольори. Особливо любить цей одяг молодь. Назва говорить сама за себе, яке, в перекладі з англійської, означає "фрукти з ткацького верстата". Дійсно, колір футболок асоціюється зі стиглими, соковитими фруктами: насичений синій, червоний, яскравий жовтий, трав'яний зелений. Можливо тому їх приємно носити цілий рік?

читати новину