Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захисний одяг

На сторінці:

Одяг захисний стійкий проти кожного!

Захисний одяг — це необхідний елемент індивідуальної безпеки під час складних виробничих і побутових робіт. Виготовлена зі спеціальних матеріалів, вона дозволяє знизити ризик травм і зменшити вплив несприятливих факторів. Це особливо важливо для тих, хто працює в службах порятунку і зобов'язаний одягати захисний костюм (зварювальник, електрик та ін.) — їх захисний одяг повинен бути попередньо перевіреним на міцність.

Яким повинен бути захисний костюм?

Сьогодні можна знайти великий вибір якісної екіпіровки на всі випадки життя. Залежно від можливих небезпечних факторів, шиється різна захисний одяг. Перед тим як купити захисні костюми, обов'язково зверніть на склад — у кожного матеріалу свої індивідуальні властивості:

  • Поліестер — синтетична зносостійка тканина. Повітропроникний, швидко сохне матеріал, який володіє антистатичним ефектом.
  • Брезент — щільна тканина з парусини з широким спектром можливостей. Залежно від типу просочення, володіє вогнетривким і водовідштовхувальним ефектами. Ідеально підходить для будь-якого захисного костюма.
  • Неопрен або неопренова гума — використовується для виготовлення гідрокостюмів, оскільки володіє водовідштовхувальним ефектом. Також використовується в пожежній екіпіровці (одягу спеціального захисного).
  • Поліпропілен — штучний матеріал, який зберігає оптимальну терморегуляцію. Вибираючи захисний одяг з поліпропілену, можна розраховувати на те, що при зіткненні з водою він буде швидко висихати і не набухати. Не підходить для робіт, де можливий контакт з вогнем або електрикою.

Одяг спеціальний захисний: перевіряємо якість

Головне завдання будь-якого захисного костюма — це мінімізувати збиток вашому здоров'ю. Саме тому перш ніж виріб потрапить в продаж, він повинен пройти комплексне дослідження і витримати випробування на міцність. Перевірити якість костюма можна і самостійно, звернувши увагу на наступні чинники:

  • цілісність тканини;
  • міцність матеріалу і швів;
  • наявність і тип обробки ( вогнетривке, водовідштовхувальне, антистатичне, проти забруднення).

Де купити захисний костюм?

Якщо вам потрібен одяг спеціальний захисний, то зверніть увагу на широкий асортимент магазину СВАН. Всі товари виготовлені з якісних матеріалів і пройшли необхідні попередні тестування. Ціна на будь-який захисний костюм вказана на сторінці. За бажанням можлива доставка за вказаною адресою.