Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Халати
Пiд замовлення
Халат чоловічий "Труд" Халат чоловічий "Труд"
Пiд замовлення
Халат жіночий "Труд" Халат жіночий "Труд"
Пiд замовлення
Халат чоловічий "Оператор" Халат чоловічий "Оператор"
Пiд замовлення
Халат чоловічий АВАНГАРД Халат чоловічий АВАНГАРД
Пiд замовлення
Халат жіночий ІНТЕР Халат жіночий ІНТЕР

Робочі халати

Халати - це, як правило, жіночий спецодяг (але можливо пошити і чоловічі моделі), який виступає в ролі індивідуального засобу захисту від шкідливих факторів для працівників різних галузей. Крім захисту, також можуть виконувати декоративну функцію. Халат робочий є обов'язковою умовою жіночого спецодягу ряду професій: медичні працівники, кухарі, співробітники сфери послуг.

Як і в інших видах спецодягу, основними характеристиками жіночих халатів є:

  • матеріал з якого пошитий халат;
  • крій (може істотно відрізнятися в залежності від призначення);
  • колір (згідно з вимогами виробництва або корпоративні кольори).

Важливо розуміти, що в зимовий період багато співробітників піддягають під халати одяг, щоб було тепліше. Відповідно, халат в зимовий період не повинен щільно прилягати до тіла, щоб не сковувати рухів під час роботи. Аналогічно і в літній період, спецодяг повинен бути досить вільним, щоб працівник не відчував себе дискомфортно.

Найчастіше робочі халати шиють з бавовняної або змішаної тканини, а їх поверхня забезпечують спеціальним шаром або тканиною з просоченням. Крій цього виду спецодягу досить простий, проте, може сильно відрізнятися в залежності від вимог виробництва. Аналогічно в залежності від вимог і функціонального призначення відрізняються і застібки халатів, це можуть бути гудзики, липучки або кнопки.

Купити халати оптом

Купити халати оптом не складе труднощів, оскільки ми є виробниками спецодягу, то готові пошити для вас оптову партію. Також можливе нанесення вашого фірмового логотипу.

У каталозі компанії « СВАН » представлені найдорожчі халати в Україні. Робочі халати оптом можна купити онлайн, або зв'язавшись за телефонами: (044) 587 90 77 - Київ, (057) 750 90 77 - Харків, (048) 796 90 77 - Одеса, (032) 247 90 77 - Львів, (056 ) 785 90 77 - Дніпропетровськ. Жіночий спецодяг доставляється в будь-яке місто України, а якщо ви перебуваєте в Харкові, то зможете забрати замовлення самовивозом.