Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

Зимовий одяг NEO TOOLS

Зимовий робочий одяг від відомої польської фірми NEO TOOLS прикметний не тільки своїми корисними функціями, а й привабливим дизайном. Він відповідає корпоративному іміджу підприємства, ідеально підходить для створення фірмового стилю й має величезну популярність.

Ім'я відомої торгової марки з'явилося на українському ринку спецодягу зовсім недавно, проте за такий короткий проміжок часу їй вдалося міцно закріпити свої позиції й вийти в лідери. Попит на зимовий одяг від компанії NEO TOOLS постійно зростає, усі види моделей мають високі естетичні стандарти, їхня якість перевірена часом, усі моделі виготовляються на висококласному обладнанні з натуральної, екологічно чистої сировини.

Зимовий одяг NEO TOOLS — гідна якість за доступною ціною

Утеплений одяг NEO TOOLS поєднує в собі максимальний рівень захисту від холоду, сильного вітру й дощу, забезпечує зручність і комфорт. Завдяки використанню матеріалів нового покоління та сучасних утеплювачів, які добре тримають форму й прекрасно зарекомендували себе в умовах знижених температур, усі види спеціального зимового одягу безпечні й відповідають чинним нормам і стандартам, затвердженим в Україні.

Зимовий одяг відомого бренду NEO TOOLS має такі переваги:

  • надійно захищає працівників від сильного морозу, вітру й дощу, не допускає переохолодження;
  • має високу зносостійкість, міцність і довговічність;
  • виготовлений на обладнанні високого класу із застосуванням сучасних технологій із матеріалів нового покоління;
  • характеризується практичністю та зручністю;
  • відзначається високою якістю.

Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії NEO TOOLS на українському ринку, ми здійснюємо прямі поставки й укладаємо договори безпосередньо з представниками фірми, оминаючи посередників, тому купити зимовий одяг на нашому сайті можна за цілком розумною ціною.