Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий спецодяг для сфери торгівлі

Представники торгових професій часто працюють просто неба в холодну пору року, і для збереження здоров'я працівників керівництво зобов'язане забезпечити їх якісною зимовою уніформою, яка буде в той же час підкреслювати імідж і корпоративний стиль підприємства.

Зимовий одяг для торгівлі повинен відповідати необхідним вимогам та умовам чинного законодавства, затвердженого в Україні, крім цього, він має бути зручним, максимально міцним, легким і надійно зігрівати торгового працівника в складних погодних умовах.

Особливості вибору зимового одягу для торгових працівників

Перш ніж купити утеплений одяг для працівників торгових професій, слід врахувати кліматичні особливості даного регіону, а також звернути увагу на тканину, де особливо популярним є віскозне волокно в поєднанні з натуральною бавовною. Не менш запитаний зимовий одяг із сучасних видів тканин, розроблених фахівцями за новітніми технологіями, вони адаптовані до суворих зимових умов і завдяки спеціальному покриттю перешкоджають проникненню холоду, вологи, а також відштовхують бруд.

Наш інтернет-магазин пропонує величезний вибір зимового спецодягу, розробленого провідними дизайнерами спеціально для даної галузі, що відзначається чудовою якістю та низькою ціною. Комплект спецодягу містить:

  • утеплені штани або напівкомбінезон;
  • теплу подовжену куртку, бажано з капюшоном;
  • стильний жилет, який має безліч кишень, що особливо важливо для спеціалістів даної галузі.

Виробники спеціального одягу розробили унікальні моделі зимових костюмів, які постійно є в наявності й мають величезну популярність. У широкому асортименті є в продажу вироби від відомих світових брендів і вітчизняних виробників. Хороша уніформа не тільки буде формувати імідж торгового підприємства, а й збереже здоров'я працівників у суворих зимових умовах.