Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий одяг для сфери будівництва

Робота на будівельних об'єктах відбувається в складних погодних умовах, і тому зимовий спецодяг повинен надійно захищати працівників від сильного вітру, морозу й холоду, а також від дощу та мокрого снігу. Згідно із чинними нормативними документами з охорони праці, в Україні встановлено вимоги до зимового спецодягу будівельників, основною з яких є висока якість, що забезпечує надійний захист від холоду на будівельних майданчиках.

Створюючи утеплений одяг для будівельників, дизайнери врахували не тільки всі тонкощі професії, а й кліматичні умови окремих регіонів, а також подбали про привабливий дизайн, що вдало підкреслює корпоративний стиль підприємства.

Особливості вибору спецодягу для працівників будівельних спеціальностей

Зимовий одяг будівельників повинен бути виготовлений із якісних тканин нового покоління із використанням сучасних утеплювачів і надійної фурнітури. До списку найбільш запитаних матеріалів належить брезентова та парусинова тканина. Вона має натуральний склад, водовідштовхувальні й водонепроникні властивості, які в поєднанні з хорошим утеплювачем дозволяють створювати практичний і теплий зимовий одяг для монтажу.

Не втрачають своєї актуальності й тканини нового покоління, оброблені спеціальним просоченням, яким притаманні такі характеристики:

  • міцність;
  • надійність;
  • зносостійкість;
  • довговічність.

Наша компанія протягом багатьох років займається власним виробництвом спеціального одягу для різних сфер виробництва. Ми також здійснюємо прямі закупівлі спецодягу від відомих зарубіжних та вітчизняних виробників, укладаючи з ними прямі договори на поставку, оминаючи посередників. У нас можна купити спецодяг для працівників будівельних спеціальностей та інших сфер виробництва за найвигіднішими цінами.