Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий спецодяг для сервісних служб

Підібрати комплект зимового спецодягу для працівників сервісних служб та сфери логістики завдання непросте. У даному випадку дуже важливо, щоб стиль і сам одяг не тільки відповідали необхідним нормативам з охорони праці, що діють в Україні, а й відповідали запитам працівників, а також фінансовим можливостям підприємства.

Зимовий одяг для сервісних служб та сфери логістики повинен підкреслювати імідж підприємства, його корпоративну культуру, він повинен бути стильним, зручним, функціональним і бажано мати логотип підприємства або сервісної служби. Цей своєрідний маркетинговий штрих є рекламою компанії, що дозволить вивести її на новий рівень розвитку.

Особливості зимового одягу для сервісних служб та сфери логістики

Види зимового одягу для обслугового персоналу сервісних служб багато в чому залежать від кліматичних умов даного регіону, і перш ніж купити комплект спецодягу, слід враховувати специфіку роботи сервісної служби, а також побажання клієнта, при цьому обов'язково витримати корпоративний стиль. Утеплений одяг для даної галузі повинен виконувати такі функції:

  • надійно захищати від несприятливих погодних умов у холодну пору року;
  • мати вологонепроникне просочення, оскільки погода часто дощова й із мокрим снігом;
  • бути привабливим, мати сучасний дизайн і якісний крій;
  • витримувати велику кількість прань, не втрачаючи своїх основних функцій;
  • бути зручним, міцним та зносостійким;
  • вдало підкреслювати імідж і корпоративну культуру сервісної служби.

Успішний керівник будь-якого підприємства знає, що спеціальний зимовий одяг для сфери логістики й сервісних служб насамперед повинен захищати здоров'я персоналу, тому купувати його треба тільки в перевірених виробників, які гарантують якість своєї продукції. Продукція нашого інтернет-магазину відповідає всім вимогам і побажанням клієнтів, вона завжди запитана й популярна, а купити її можна на нашому сайті за найвигіднішими цінами.