Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий спецодяг для сфери харчової промисловості

До зимового спецодягу, призначеного для працівників харчової промисловості, ставляться особливі вимоги. Насамперед він повинен відповідати чинним нормам і стандартам. Для пошиття використовуються спеціальні тканини, стійкі до суворих кліматичних умов даного регіону. Не можна не відзначити використання сучасних утеплювачів, які добре тримають форму виробу, відзначаються легкістю, пружністю волокон і відмінно зарекомендували себе в пранні.

Зимові кліматичні умови в Україні охоплюють дощ зі снігом, сльоту та сильні морози, тому спецодяг повинен мати вологовідштовхувальну поверхню, щоб захистити працівників від дощу, вогкості й сильного вітру. Крім цього, він повинен бути:

  • теплим;
  • комфортним;
  • зносостійким і міцним;
  • мати хороший крій;
  • мати привабливий зовнішній вигляд;
  • відповідати корпоративному стилю та іміджу підприємства.

Однією з головних особливостей зимового одягу для працівників харчової промисловості є здатність захистити здоров'я працівників, і тому кожен керівник зацікавлений у придбанні спеціальної зимової уніформи для свого колективу тільки хорошої якості.

Де краще купити спецодяг для працівників харчової промисловості?

Наш інтернет-магазин є одним із лідерів у сфері продажу утепленого спецодягу для провідних підприємств харчової промисловості. Ми закуповуємо готові моделі у відомих світових брендів і займаємося власним виробництвом.

Керівник будь-якого підприємства харчової промисловості може купити в нас зимову уніформу для працівників, яка буде відзначатися високою якістю й низькою ціною. Зимові костюми, утеплені штани, куртки та комбінезони вже встигли оцінити працівники найбільших підприємств громадського харчування, і якщо Ви хочете, щоб уніформа прослужила не один рік, зверніться до наших менеджерів, які завжди допоможуть зробити правильний вибір.