Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий одяг для нафтогазової промисловості

Піклування про працівників є частиною успіху будь-якого підприємства, і тому керівники підприємств зацікавлені в забезпеченні якісним спецодягом персонал галузі. Для працівників нафтогазової промисловості спеціальний зимовий одяг важливий та життєво необхідний, оскільки основна їхня діяльність пов'язана з тривалим перебуванням просто неба.

Крім цього, зимовий спецодяг повинен відповідати необхідним нормам і стандартам охорони праці, затвердженим в Україні. Він повинен бути практичним, легким і зручним, міцним та безпечним. Зважаючи на специфіку виробництва й кліматичні умови даного регіону, усі види зимового спецодягу для нафтової промисловості мають бути розраховані на несприятливі погодні умови.

Основні критерії вибору зимового одягу для працівників нафтогазової промисловості

Завданням зимового спецодягу нафтовиків є запобігання переохолодженню й захист працівника при низькій температурі повітря, він повинен забезпечувати працездатність у разі сильного морозу, вітру й атмосферних опадів у вигляді дощу та мокрого снігу. Комплект спецодягу має містити зимову куртку, бажано з натуральної тканини з вологовідштовхувальним і мастилонепроникним просоченням. Щільний комір-стійка і капюшон повинні захищати шию від задування вітру й потрапляння атмосферних опадів. Найбільш вдалими є утеплені комбінезони, у яких дуже зручно працювати.

Зимовий спецодяг для нафтової промисловості повинен мати такі переваги:

  • легкість, зручність і комфорт;
  • надійно захищати працівника від несприятливих погодних умов;
  • бути міцним, зносостійким та довговічним;
  • мати якісний крій і добру терморегуляцію;
  • витримувати велику кількість прань, не втрачаючи при цьому своїх основних функцій;
  • мати привабливий зовнішній вигляд, що вдало підкреслює корпоративний стиль компанії.

Наш інтернет-магазин пропонує широкий асортимент зимового одягу для працівників нафтогазової промисловості, купити який можна на сторінці нашого сайту за найвигіднішими цінами.