Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий одяг для медиків і санітарів

Зимовий спецодяг медперсоналу, бригад швидкої допомоги й санітарів повинен чітко відповідати всім необхідним вимогам і стандартам. Згідно з нормативними документами, що діють в Україні, усі медичні працівники мають бути забезпечені зимовими комплектами одягу, які містять теплі куртки, утеплені штани, у деяких випадках штани можна замінити зручним напівкомбінезоном і додати до комплекту практичний жилет, котрий має кишені, що буває вкрай потрібно для роботи.

Зимовий одяг для медиків повинен бути виготовлений із натуральних тканин, оброблених спеціальним просоченням, що відштовхує вологу, кров і різні забруднення, адже дуже часто лікарям доводиться працювати в екстремальних умовах.

Особливості вибору зимового одягу для медиків і санітарів

Від зовнішнього вигляду лікаря, медсестри або санітара залежить репутація медичного закладу й настрій хворого, тому досвідчені керівники намагаються забезпечити своїх працівників зимовим одягом відмінної якості, щоб захистити здоров'я медперсоналу та підвищити якість обслуговування пацієнтів.

Спеціальна зимова уніформа для медперсоналу повинна мати такі характеристики:

    • надійно захищати від сильного морозу, вітру, сльоти та дощу;
    • бути міцною й довговічною;
    • мати хороший крій та бути зручною;
    • мати привабливий дизайн, що вдало підкреслює імідж медичного закладу.

Наш інтернет-магазин пропонує ознайомитися з новою колекцією зимового спецодягу для санітарів, молодшого медперсоналу та лікарів, який потрібен багатьом медичним установам і показав себе в експлуатації з найкращого боку. Купити зимовий одяг відмінної якості за найвигіднішими цінами можна на сторінці нашого сайту. Ми працюємо з оптовими покупцями, здійснюємо роздрібні продажі й приймаємо будь-яку форму оплати.