Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий спецодяг для автосервісу й СТО

Узимку працівникам СТО та автосервісу потрібен теплий спецодяг, який повинен відповідати певним нормам і стандартам, що діють в Україні, бути якісним, адже від зовнішнього вигляду працівників СТО залежить імідж компанії.

Адміністрація будь-якого автосервісу чи СТО ставить до зимового спецодягу особливі вимоги, адже від того, наскільки комфортно й зручно буде почуватися працівник, залежить продуктивність праці. Комплект зимового одягу для автосервісу містить:

  • костюм автослюсаря, що складається з утеплених штанів, куртки або напівкомбінезона;
  • костюм автомийника повинен мати вологовідштовхувальне просочення, він також може складатися з теплої куртки, штанів й утепленого жилета;
  • у деяких випадках комплект може містити теплий кожушок.

Щоб працівники автосервісу й СТО почувалися комфортно взимку, їхній одяг повинен бути зручним і практичним, простим і легким для догляду, а також теплим, немазким, досить вільним, щоб не обмежувати рухів.

Зимовий спецодяг для автосервісу й СТО краще замовити через інтернет

Наш інтернет-магазин є одним із лідерів у сфері продажу робочого спецодягу для працівників автосервісу й СТО. Перелік продукції представлений на нашому сайті, усі варіанти зимового одягу для СТО забезпечують працівникам надійну теплоізоляцію, крім цього, одяг відзначається прекрасним кроєм і відмінною якістю.

Слід зазначити, що ціна на комплекти й окремі види виробів цілком доступна, усе залежить від матеріалу та якості утеплювача. Увесь спеціальний зимовий одяг нашого інтернет-магазину має високу міцність, стійкість до розривів, хорошу щільність тканин. У нас можна купити готові комплекти з логотипом компанії, адже працівники автосервісу представляють імідж і солідність організації, у будь-якому разі, роблячи покупку в нашому інтернет-магазині, Ви забезпечуєте працівникам гідний зовнішній вигляд, зручність і комфорт.