Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Утеплений одяг

На сторінці:

Зимовий одяг для АПК і сільського господарства

Велика частина робіт у сільському господарстві відбувається просто неба, в умовах низької температури, підвищеного рівня забрудненості й випадкових механічних пошкоджень, тому зимовий одяг для працівників сільського господарства повинен бути утепленим, максимально міцним, легким і комфортним, при цьому не обмежувати рухів.

Залежно від конкретних умов праці спеціальний зимовий одяг повинен відповідати необхідним вимогам і нормам техніки безпеки, установленим в Україні для даної галузі, і цей факт знайшов своє відображення в індивідуальному підборі тканин й фасону, який ідеально буде підходити для конкретного виду робіт.

Вибір зимового одягу для працівників АПК

Зимовий одяг для працівників сільського господарства повинен бути розрахований на роботу в конкретних кліматичних умовах, головною його функцією є захист працівника від сильного вітру, дощу й морозу, тому особливу увагу при виборі слід звернути на тканину й утеплювач. Виробники для пошиття утепленого одягу використовують бавовняні й сумішеві тканини, оброблені спеціальним водонепроникним і брудовідштовхувальним просоченням, а як утеплювач застосовують найпопулярніші синтетичні наповнювачі, такі, як синтепон, поліфайбер, тінсулейт, які відмінно тримають форму, не збиваються й прекрасно зарекомендували себе в догляді.

У нашому інтернет-магазині в широкому асортименті представлений ​​зимовий одяг для працівників АПК, що виконує такі функції:

  • надійно захищає від холоду, вітру й вогкості;
  • має хороший крій;
  • міцний, витримує велику кількість прань, не втрачаючи своїх основних характеристик.

Зимовий одяг нашого магазину для працівників АПК захистить здоров'я й збільшить продуктивність праці, а купити його можна за найвигіднішими цінами.