Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Костюм СТРАЖ з брюками
Костюм СТРАЖ з брюками
Костюм СТРАЖ з брюками
Костюм СТРАЖ з брюкамиКостюм СТРАЖ з брюками
Костюм СТРАЖ з брюками Артикул: 1035337336
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: СВАН

783.21 грн. з ПДВ 783.21

добавить в избранное

Опис

Костюм зі штанами. Колір: чорний. Тканина: Комфорт. Склад: 100% бавовна. Поверхнева щільність: 250 г/м2. ДСТУ: 25295-2003.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Матеріал Комфорт

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 5 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Камуфлированные костюмы от производителя - это высокое качество, подтвержденное более, чем 20-летним опытом работы на рынке спецодежды. Доступная цена делает их популярными для широкого круга потребителя.

Футболка камуфляж

Также имеются футболки камуфляж.

  • в наличии все размеры;
  • не линяют, процент усадки крайне низкий и в расчет не берется, в следствие чего выдерживают множество циклов "стирка-сушка";
  • футболка камуфляж - отличная одежда, как для охранных структур, так и для активного отдыха, туризма.

Купить камуфляжный костюм и футболку

Купить камуфляжный костюм рекомендуется не только для работы, но и для отдыха. Это достаточно популярный товар, пользующийся спросом у наших клиентов. Цена камуфлированного костюма указана в прайс-листе, скачать который вы можете в боковом меню сайта.

Камуфляжный костюм купить не составит труда, для этого просто заполните форму обратной связи, нажав на кнопку "Отправить запрос". Мы в скором времени свяжемся с вами для уточнения деталей покупки.