Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Костюм "Охорона" з брюками, кол.камуфляж
Костюм "Охорона" з брюками, кол.камуфляж
Костюм "Охорона" з брюками, кол.камуфляж
Костюм "Охорона" з брюками, кол.камуфляж
Костюм Костюм Костюм
Костюм "Охорона" з брюками, кол.камуфляж Артикул: 1035322001
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: СВАН

703.76 грн. з ПДВ 703.76

добавить в избранное

Опис

Комплектація: куртка, штани. Комір: відкладний. Кишені: нагрудні книжка з клапанами на липкій стрічці. Застібка: на ґудзиках, які закриті пластроном на липкій стрічці. Регулювання ширини, куртка на поясі. Колір: камуфляж "Місто". Тканина: сумішева "Грета" (53% - бавовна, 47% - поліефір), пл. 220 г/м2.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 5 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Военная спецодежда - описание

К данному виду спецодежда предъявляются самые высокие требования. Военная спецодежда должна выполнять три основные функции:

  1. обеспечивать возможность активных действий;
  2. защищать от воздействия внешних факторов;
  3. иметь соответствующий местности маскировочный уровень;

Спецодежда для военных рассчитана на использование в суровых климатических и природных условиях. Поэтому в ней военные смогут без риска для здоровья проводить полевые учения или операции в условиях резких перепадов температуры и влажности.

Компания «СВАН», является производителем военной спецодежды. По желанию заказчика на камуфлированную форму могут быть нанесены символы, форменные военные знаки принадлежности к определенному отряду или роду войск.

Военная форма рассчитанна на экстремальные условия использования. Благодаря этому, такая спецодежда может стать надежной защитой во время туристических поездок, занятий спортом, во время рыбалки или охоты. Благодаря широким функциональным возможностям, такая форма подойдет сотрудникам частных охранных фирм или отделам охраны предприятий.