Избранное всего: 0

У вас потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робочий одяг

На сторінці:

На сторінці:

Робочий одяг «Сван» — традиції якості

На сьогодні одним із найбільших брендів із виробництва та продажу спецодягу в Україні можна назвати компанію «Сван», послугами якої користуються відомі промислові підприємства, приватні підприємці й дрібні фірми.

Мета роботи компанії «Сван» — підвищити продуктивність праці робочих на виробництві, створити безпечні умови й допомогти сформувати корпоративний стиль Вашого підприємства.

З перших днів заснування всі зусилля керівництва й працівників компанії були спрямовані на створення потужної виробничо-технологічної бази, і завдяки цьому на даний час компанія досягла великих обсягів виробництва й реалізації спецодягу, взуття, найважливіших засобів захисту та інструменту.

Власне виробництво спецодягу — основний напрям роботи компанії «Сван»

Багаторічний досвід роботи, команда високих професіоналів та якісне обладнання дозволили створити унікальні зразки спецодягу бездоганної якості, і сьогодні компанія може виконати індивідуальне замовлення будь-якого підприємства в найкоротші терміни. Ми не зупиняємося на досягнутому, наші фахівці відвідують сучасні промислові підприємства й вивчають специфіку їхньої роботи. Це дає можливість створювати моделі спецодягу та взуття на основі базових стандартів безпеки праці, враховуючи сферу зайнятості й кліматичні умови.

Індивідуальні розробки ескізів спецодягу й взуття дозволяють використовувати корпоративні кольори, наносити логотип підприємства-замовника й реалізувати багато інших побажань, які ми враховуємо, виконуючи замовлення. Замовити робочий одяг в Україні індивідуального пошиття можна на сайті нашої компанії в інтернеті.

Інтернет-магазин робочого одягу «Сван» — європейська якість за доступною ціною

У нашому інтернет-магазині Ви можете купити робочий одяг, засоби індивідуального захисту, спецінструмент і робоче взуття. Усі товари нашої фірми мають такі характеристики:

  • виготовлені з матеріалу високої якості;
  • мають високу міцність і довговічність;
  • відповідають усім необхідним вимогам і стандартам, що діють в Україні;
  • мають сертифікати якості;
  • зручні та комфортні.

Прямі контакти з відомими зарубіжними й вітчизняними виробниками дають унікальну можливість нашим клієнтам купувати робочий одяг, зручне взуття, спецінструмент і засоби індивідуального захисту високої якості оптом і в роздріб за найнижчими цінами.

Продаж робочого одягу та інших товарів нашого інтернет-магазину здійснюється через офіційний сайт компанії, де можна ознайомитися з акціями, відгуками покупців, а також знайти наші контакти. Зручний каталог робочого одягу, взуття, засобів індивідуального захисту та інструменту дозволить Вам вибрати потрібні товари, поряд із якими вказана актуальна ціна. Якщо у Вас виникнуть труднощі, у будь-яку мить можна зв'язатися з нашими консультантами, які завжди на зв'язку. Вони дадуть відповідь на будь-які питання, а також поради та рекомендації, швидко оброблять замовлення й організують швидку доставку.

Особливу увагу слід звернути на розділ «Акції», де для роздрібних покупців діє дисконтна програма з гнучкою системою знижок. Для корпоративних клієнтів у нас передбачені договірні ціни, а оптовим покупцям компанія «Сван» пропонує тісну співпрацю на взаємовигідних умовах. Так, наприклад, у нас діють оптові ціни, більше того, купувати й продавати товари можна за системою дропшипінгу. Наявна гнучка система знижок для постійних оптових і роздрібних покупців може істотно знизити витрати на будь-які товари, і купувати буде вигідно.

Для найвимогливіших клієнтів представлена високотехнологічна колекція брендування, що дозволяє купити речі в одного відомого виробника, оцінивши при цьому безпечний підхід, надійність і якість, а також уникнути витрат на ремонт та обслуговування інструменту.

Ми пропонуємо своїм покупцям:

  1. Величезний асортимент товару;
  2. Доступну вартість і бездоганну якість речей;
  3. Високе сервісне обслуговування;
  4. Швидку доставку товару в найкоротші терміни.

Завітайте на наш сайт і замовте потрібні товари за доступними цінами, ми впевнені, що з допомогою нашого інтернет-магазину Ви зможете створити максимально комфортні умови для працівників, а винагородою за це буде підвищення продуктивності праці.