Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Робочий одяг

На сторінці:

Робочий одяг — надійний захист і комфорт

Останнім часом сучасні технології зробили значний крок уперед, і сьогодні на виробництві працівники керують передовим, високотехнологічним обладнанням, освоюють процеси виробництва, і керівники підприємств мають вчасно забезпечити їх спецодягом хорошої якості, який відповідатиме корпоративному іміджу підприємства й чинним нормативним документам з охорони праці.

Основні вимоги до сучасних видів робочого одягу

Спецодяг для працівників повинен виконувати певні функції, і насамперед він має надійно захищати в небезпечних виробничих умовах, тому до його вибору слід підходити ґрунтовно. Від правильно підібраного комплекту залежить здоров'я, а іноді й життя працівника.

Спеціальні робочі костюми, куртки, комбінезони та інший спецодяг повинен забезпечувати оптимальні умови роботи, нормальну терморегуляцію, створювати комфортний мікроклімат і відповідати гігієнічним нормам. Верхній робочий одяг та спецодяг індивідуального виробництва також має бути:

  • зручним і комфортним;
  • зносостійким та довговічним;
  • надійно захищати працівника від дії шкідливих виробничих чинників;
  • зберігати тепло в холодну пору року й бути прохолодним улітку;
  • мати привабливий зовнішній вигляд;
  • витримувати велику кількість прань.

Магазин робочого одягу нашої компанії пропонує величезний асортимент виробів від відомих світових брендів і вітчизняних виробників, які відповідають усім необхідним вимогам і запитам працівників, а також фінансовим можливостям підприємства. Ми продаємо робочий одяг власного виробництва, виконуємо індивідуальні замовлення з нанесенням логотипів та інших розпізнавальних нашивок.

Як правильно підібрати тканину й утеплювач для робочого одягу

Верхній одяг та спецодяг за індивідуальним замовленням повинен бути зроблений із сучасних утеплювачів і тканин нового покоління, посилених спеціальними просоченнями. Вони додають виробам стійкості в певних шкідливих умов виробництва, таких, як потрапляння бризок гарячого металу, вплив агресивного хімічного середовища, нафтопродуктів, мастил та дія інших негативних чинників. Сучасні тканини, які використовуються для пошиття спецодягу, відзначаються надійністю, хорошими захисними функціями й довговічністю. Особливу популярність мають плащова тканина «Грета», у складі якої міститься поліестер і бавовна, а також поліефірні тканини «Схід», «Дюспа», «Пан», «Оксфорд» та інші.

Сучасні утеплювачі роблять спецодяг легким і теплим, вони добре тримають фору, не втрачають своїх корисних властивостей після багаторазових прань, добре зігрівають у холодну пору року, захищають від сильного вітру й мокрого снігу. Особливо популярні натуральні та синтетичні утеплювачі, які зберігають гігроскопічність, стійкі до високих температур, мають гарну повітропроникність і теплоізоляцію. До найбільш запитаних належать: синтепон, тінсулейт, холлофайбер, вітар та інші.

Якщо Ви плануєте замовити індивідуальне пошиття або купити робочий одяг в інтернет-магазині, зверніть особливу увагу на тканини, утеплювачі й фурнітуру, оскільки від цих складових залежить якість, зносостійкість, усадка при пранні, термін служби та яскравість кольору тканини. У каталозі робочого одягу, розміщеному на нашому сайті, представлені всі зразки, які заслуговують на увагу й мають популярність серед покупців.

Основні переваги вибору спецодягу

Перш ніж купити робочий одяг, слід з’ясувати всі тонкощі й критерії його вибору, оскільки від цього залежить не тільки здоров'я працівників, а й фінансові витрати роботодавця. Керівник будь-якого підприємства намагається придбати спецодяг хорошої якості, щоб він був термостійким, безпечним і надійним, захищав від вологи та холоду й відповідав усім необхідним ДСТУ.

Для цього потрібно вибрати надійного й перевіреного постачальника, продукція якого популярна й завжди запитана. Сьогодні ринок спецодягу представляють відомі бренди та виробники, серед яких провідне місце належить інтернет-магазину робочого одягу нашої компанії. Багато років ми постачаємо великі й дрібні підприємства різних галузей якісним спецодягом, прайс-листок на який можна знайти на нашому сайті. Якісний робочий одяг, купити який можна в нашому інтернет-магазині, збереже здоров'я працівників і зробить будь-який бізнес прибутковим.