Избранное всего: 0
Робочий одяг

На сторінці:

На сторінці:

Робочий одяг « СВАН » - Традиції якості

Робочий одяг є неодмінним атрибутом будь-якого виробництва, а його виготовлення нашою основною діяльністю. Ми робимо функціональний, зручний і безпечний спецодяг та взуття більше 20 років і накопичили значний досвід у виробництві дійсно якісних речей. До нас регулярно звертаються клієнти, серед яких, представлені провідні підприємства України, ми раді запропонувати їм свій товар за найбільш прийнятними цінами. Ви можете заглянути в інтернет магазин робочого одягу і переконатися в великому асортименті і лояльну цінову політику.

Ций робочий одяг і взуття, а також засоби індивідуального захисту , користуються величезною популярністю у низки замовників, які відповідально ставляться до своєї діяльності і безпеки співробітників. Таким чином, ми забезпечуємо величезну кількість підприємств відмінними речами, життєво необхідними для успішної і продуктивної роботи.

Замовлення онлайн істотно заощадить час і кошти. Замість того, щоб відвідувати десятки торгових точок в пошуку вигідних пропозицій, ви вивчаєте каталог, де вказані всі технічні характеристики продукції і її ціна. Пропонуємо звернутися в наш інтернет магазини спецодягу. Київ, Харків, Запоріжжя, Дніпропетровськ - географія широка, ми доставляємо товар в будь-яку точку країни.

Магазин робочого одягу « СВАН »

Магазин робочого одягу характерний широким асортиментом товарів починаючи від курток і брюк закінчуючи медичними халатами і камуфляжем для охорони. Вся продукція виготовляється із застосуванням як класичних, так і абсолютно нових технологій. Ми виробляємо товари з найкращих матеріалів, які легко чистяться, відрізняються високою міцністю, зносостійкість, не сідають після прання. Зимовий спецодяг, крім основних термоізоляційних властивостей, має водовідштовхувальне просочення, разом з тим не сковує рухів. Багато робочіх костюмыв мають стійкість до хімічних сполук, лугів і кислот. Щоб зробити покупку онлайн, зверніться в інтернет-магазин. Спецодяг доставляється в будь-яке місто України.

Тепер ви знаєте, що, звернувшись в інтернет-магазин спецодягу компанії « СВАН » можна купити робочий одяг в Харкові, Києві та інших містах. Висока якість при дуже невисокоій ціні. Наші консультанти нададуть повну інформацію про товар, візьмуть ваші замовлення на нанесення логотипів або розробку корпоративного стилю. Ви можете здійснити покупку як в нашому магазині в місті Харків, так і в нашому інтернет магазині, в будь-який зручний для вас час.

Безпека і дотримання стандартів

Одяг для роботи виробляється з натуральних матеріалів з урахуванням всіх нюансів і деталей. Він дозволяє: захистити працівника від впливів несприятливого навколишнього середовища, виглядати акуратно, відповідає всім державним стандартам (ГОСТ). Ми створюємо брендовану робочий одяг в корпоративних кольорах, з нанесенням фірмової символіки. Купівля такого одягу створить особливу атмосферу всередині компанії, підніме корпоративний дух співробітників, стане відмінною рисою в очах клієнтів.

Купуйте спецодяг в інтернет-магазині, Україна вибирає "СВАН" за багаторічний досвід і бездоганну репутацію серед як клієнтів, так і постачальників і дилерів.

Регіональні магазини спецодягу: Київ, Донецьк, Луганськ Дніпропетровськ, Запоріжжя

Компанія « СВАН » відкрита до співпраці з приватними компаніями у всіх регіонах України, зокрема в Києві, Донецьку, Луганську та Запоріжжі. Також, ми будемо раді співпраці з компаніями які займаються продажем робочого одягу і мають магазини в зазначених регіонах. Детальніше з умовами співпраці ви можете ознайомитися на сторінці з інформацією для дилерів.

Ми маємо великий досвід роботи з клієнтами в інших містах. Зокрема, якщо ви проживаєте в місті Донецьк, Луганськ, Запоріжжя, Київ магазин спецодягу СВАН здійснює доставку продукції в ці регіони, а також в інші міста України.