Избранное всего: 0
Медичний одяг

На сторінці:

На сторінці:

Медичний одяг

Медичний одяг — один із найхарактерніших різновидів спеціальної форми для медпрацівників. Попри всю простоту медичних халатів або костюмів, до них висувається низка вимог, яким вони мають відповідати. Насамперед одяг повинен бути крововідштовхувальним і легко надаватися до періодичних дезінфекцій.

Раніше основним матеріалом для виготовлення спеціального одягу для лікарів була чистий бавовна, але із часом використання таких халатів стали випливати мінуси даного матеріалу: швидко бгається, важко відпирати, тому що бавовна дуже добре поглинає різні рідини й багато іншого. Сучасні виробники, у тому числі «СВАН» для виготовлення медичного одягу використовують комбінації різних матеріалів. Найчастіше це тандем бавовни з поліестером. Завдяки легкій структурі такий одяг не так сильно бгається, легко відпирається й дає тілу дихати.

Стильний медичний одяг

Зважаючи на останні тенденції, що все більше молоді прагне пов'язати своє життя з медициною, зрозуміло, коли багато хто висловлює бажання носити неординарний спеціальний одяг. Так, ряд дизайнерів по всьому світу випускає ексклюзивні колекції медичного одягу й він має великий попит. «СВАН» розробила власні моделі спеціального одягу, для виготовлення яких використані винятково якісні матеріали. Надзвичайна широта вибору дозволяє варіювати не тільки фасони самого одягу, а і їхню кількість і різноманітність розмірів.

Усім відомо, що основний колір для лікарського гардероба — білий. Він символізує чистоту й стерильність, а лікар її уособлює. Незважаючи на те, що до такого підходу всі звикли, багато лікарів купує халати з різноманітними принтами, малюнками всіх можливих кольорів. Напевно, хтось скаже, що це непрофесійно, але з іншого боку — лікарі теж люди й хочуть виглядати на роботі так, як їм комфортно та зручно.

Купити медичний одяг в Україні

Вибираючи медичний одяг, оперуйте такими факторами, щоб знайти ідеальний варіант:

  • Матеріал, використаний для виготовлення. Зверніть увагу на склад тканини, і якщо вона на 100% складається з поліестеру або акрилу, тоді слід відмовитися від такої покупки, адже дані тканини не дають тілу дихати, а значить вам доведеться цілими днями сидіти на роботі в задушному халаті. Ідеться насамперед про ваш комфорт і лише потім — зовнішній вигляд;
  • Розмір. Саме так, як би банально це не звучало, але багато людей не знають достеменно свого розміру й часто вибирають речі навмання. Знову-таки в цьому одязі вам доведеться бути протягом усього робочого дня, тому подбайте про відповідний його розмір, щоб він не обмежував рухів, але в той же час мішок на вашому тілі теж не годиться, правда?
  • Якість. Теж один із найголовніших показників, що характеризує й загалом дає уявлення про товар. Сюди належать якість прошитих швів, наявність чи відсутність ниток, які стирчать, тканина, що розповзається чи ні, можливо, помітні якісь плями тощо. Тут теж слід бути досить уважними.

Якщо ви вирішили придбати новенький халат або костюм, тоді купити їх, а також інші різновиди спеціального одягу ви можете в інтернет-магазині «СВАН», де завжди вказана найактуальніша ціна на всю пропоновану продукцію. Ми здійснюємо доставку по всій території України (від Києва до Дніпропетровська) за 100% передоплатою.