Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Підшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAP
Підшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAP
Підшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAP
Підшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAPПідшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAP
Підшоломник зимовий Delta Plus WINTER CAP Артикул: 20320037
Актуальна цiна на:24-09-2018 Бренд: Delta Plus

236.95 грн. з ПДВ 236.95

добавить в избранное

Опис

Підкладка зі штучного хутра, для носіння всередині захисних касок. Аксесуар для екстримально низьких температур, легко одягається і знімається. Інструкція по збірці додається. Підходить для всіх касок Дельта Плюс. Не є засобом індивідуального захисту.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд UA
Матеріал UA
UA
Різновид UA

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка:

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!