Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Головні убори

На сторінці:

Спецодяг, головні убори. Основні переваги й правила вибору

Бейсболки й козирки здавна вважають головними уборами, які можуть знадобитися не тільки для захисту від сонячних променів. Останнім часом дедалі більшої популярності набуває бейсболка-спецодяг, адже її можна використовувати для створення корпоративного стилю фірми на різноманітних виставках або промо-заходах.

Для кого призначена спеціальна бейсболка

Спецодяг головний убір, яким є промо-бейсболка, найчастіше використовують представники таких професій:

  • промоутери;
  • охоронці;
  • продавці;
  • вантажники;
  • спортсмени.

Працівники сфери охорони здоров'я також часто замовляють бейсболки із фірмовою символікою. Ідеться про медсестер-продавців у спеціалізованій мережі аптек. Крім того, бейсболки із символікою компанії можуть стати прекрасним подарунком для всіх її працівників або партнерів.

Як підібрати бейсболку-спецодяг

Якщо ви вирішили придбати спеціальні кашкети, вам слід ознайомитися з основними правилами вибору їх. Не треба забувати, що такий головний убір має бути не тільки функціональним, а й відповідати певним вимогам стилю. Захисні кепки повинні бути практичними, надійно захищати від сонячних променів або сильного вітру.

Головний елемент захисної бейсболки — це дашок. Його довжина не має бути замалою. Як правило, для спеціальних кепок використовують довгий дашок. Бувають спеціальні головні убори таких типів: спортивні, класичні й універсальні трендові. У всіх варіантах дашок повинен бути дуже міцним і не згинатися за найменшого тиску на нього. Визначившись із сезоном і місцем носіння захисної кепки, буде легше вибрати потрібний стиль даного головного убору.

Украй важливим фактором для вибору захисного спорядження є матеріал, використаний для його виготовлення. Спеціальні промо головні убори можуть виготовлятися з натуральної тканини або синтетичних матеріалів. Вироби з натуральних тканин будуть оптимальним варіантом для придбання, оскільки їх комфортно носити. Така кепка не здавлюватиме голову й не завдаватиме дискомфорту. Що стосується кашкетів із синтетики, вони мають перевагу в плані прання, адже зберігають свій первісний вигляд протягом довгого часу.

Переглянувши головні убори спецодяг фото, які представлені в нашому інтернет-магазині, ви можете обрати оптимальний варіант спеціального головного убору. Усі товари, запропоновані на нашому сайті, мають високу якість і доступну ціну.