Избранное всего: 0

У вас э потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Футболки

Спецодяг футболки — стильно й практично

Робоча футболка — популярний різновид одягу, її носять здебільшого влітку, зі штанами або комбінезоном, але в деяких випадках футболку використовують як натільну білизну, оскільки якісна бавовняна футболка завжди доречна, у ній комфортно й зручно за будь-якої пори року.

Робочі футболки можна побачити на людях різного віку, і головною вимогою до них є натуральний склад тканини, котра добре пропускала б повітря. Іноді виробники додають до складу трохи поліестеру або віскози, що створює ефект «холодку» в спекотний літній день. Така футболка не бгається, її легко прати, і вона на вас завжди виглядає гідно.

Вибираючи робочу футболку, зверніть увагу на вироби від німецького бренду Stedman, котрий прекрасно зарекомендував себе на українському ринку спецодягу. Чоловіча футболка stedman має такі переваги:

  • зразкову якість тканини;
  • має низький відсоток усадки;
  • добре витримує прання;
  • міцна й довговічна;
  • відповідає європейським вимогам і стандартам робочого одягу.

Футболки stedman Україна прекрасно зарекомендували себе як спецодяг на багатьох великих підприємствах, фірмах та в офісах. Їх часто використовують як уніформу для обслугового персоналу, а якщо на виріб нанести логотип компанії, то це підкреслить імідж, солідність, важливість представленої організації.

Інтернет-магазин — зручний спосіб купувати

Якщо Вам треба забезпечити своїх працівників робочими футболками європейської якості, завітайте на наш сайт в інтернеті, де в каталозі товарів Ви знайдете футболки від німецького бренду «Stedman», які мають величезну популярність.

У нас Ви можете купити футболки stedman оптом та в роздріб, і що особливо приваблює наших покупців, так це співвідношення ціни та якості. Ми укладаємо прямі договори із фірмою «Stedman», що постачає товар без посередників, тому футболка stedman, ціна на яку значно нижча від середньоринкової вартості, завжди запитана серед покупців.

Трикотаж від провідного європейського виробника «Stedman» відповідає всім вимогам техніки безпеки. Стильні футболки різних кольорів і фасонів, які завжди можна купити в нашому інтернет-магазині, не дуже брудняться, зручні, практичні. Працівники й службовці будь-якого фаху будуть почуватися в них комфортно. Завітайте на наш сайт і замовте високоякісні футболки фірми «Stedman» за найвигіднішими цінами.