Избранное всего: 0
Футболки та трикотаж

На сторінці:

На сторінці:

Спецодяг футболки

Ласкаво просимо на сайт компанії "СВАН"! Один з напрямків нашої діяльності - спецодяг футболки оптом. Україна імпортує робочі футболки Stedman. Це відомий німецький бренд. Футболки відмінно підходять для нанесення логотипів і інших принтів. Витримують безліч циклів прання і сушіння - не линяють, відсоток усадки тканини вкрай низький і в розрахунок не береться. Також пропонуємо бавовняні футболки. Європа - виробник - постачає якісні футболки, зі зручним лекалом для нанесення принтів, з використанням особливих технологій, за рахунок чого тканину виходить м'яка, не мнеться і вдало підкреслює силует.

Робочі футболки Stedman

Робочі футболки повинні відповідати вимогам безпеки (з цієї меті не виготовлятися з синтетичних матеріалів), не сковувати рухи, дозволяти тілу "дихати". Необхідно відзначити, що німецька торгова марка "Stedman" давно зарекомендувала себе виключно з позитивного боку, її продукція поставляється в 40 різних країн світу, високо цінується за рахунок якості і часто використовується в якості текстилю під нанесення реклами. Тому, пропонуючи нашим покупцям футболки Стедман - ми гарантуємо якість продукції. Якщо ви купуєте для вашого виробництва робочі футболки - то кращого рішення, ніж текстиль від Stedman вам не знайти, оскільки це дуже якісні робочі футболки, що відповідають всім вимогам: міцність, натуральна тканина, яка дозволяє шкірі дихати, можливість нанесення фірмового логотипу, зносостійкість.

Як купити чоловічі футболки?

Для того, щоб купити спецодяг футболки оптом Україна (або в роздріб) - скористайтеся нашим каталогом і виберете підходящу модель. Ми здійснюємо доставку по всій країні.

Stedman футболки, ціни доступні!

Це не просто якісний спецодяг. Футболки за доступними цінами - ідеальне літнє рішення для робочого одягу. Наші товари оптимальні для українського ринку і ідеально співвідносяться в категорії "ціна-якість".

Крім футболок - ми пропонуємо реглани оптом, теніски оптом. Оптові ціни нижче аналогічних по ринку.