Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Фартухи

Спецодяг фартух робочий — необхідна річ на виробництві

Одним із надійних і доступних засобів захисту від шкідливих чинників і забруднення одягу на виробництві та в побуті є робочий фартух, який для певних професій є необхідним елементом спецодягу, затвердженим нормативними документами з охорони праці. Зважаючи на це, кожен керівник підприємства зобов'язаний забезпечити своїх підлеглих, чия професія пов'язана з роботою в агресивних і небезпечних умовах, фартухами.

Основні різновиди робочих фартухів

Відштовхуючись від характеру професії й призначення спецодягу, робочі фартухи умовно можна розподілити на основні види, призначені для різних категорій робіт. До них належать:

  • брезентовий фартух короткий або довгий;
  • фартух із гумовим прошарком;
  • фартух зі спилка для зварника;
  • фартух для торгівлі та інших професій із логотипом.

На підприємствах громадського харчування, у сфері торгівлі, у перукарських салонах та інших підприємствах основним різновидом спецодягу виступають фартухи, вони обов'язково повинні закривати груди, а в деяких випадках і спину. На багатьох моделях задня деталь зроблена за типом передньої й прикриває бокові шви одягу.

Фартух як елемент фірмового стилю

Для багатьох підприємств робочий фартух є своєрідною візитною карткою компанії, і тому дизайнери та стилісти опікуються розробкою різних фасонів, намагаючись, щоб модель була не тільки практичною та зручною, а й вирізнялася креативними деталями та логотипом підприємства.

Фірмова символіка або логотип підприємства, зроблені у вигляді вишивки або друку, наносять на передню ліву частину або на середину. Фартухи з логотипом можуть стати відмінним механізмом своєрідної реклами, оскільки вони підвищують пізнаваність підприємства, і багато маркетологів вважають цей метод реклами одним з найефективніших. Провідними маркетологами доведено, що рекламний текстиль є найдоступнішим та найефективнішим порівняно з іншими способами реклами.

Рекламні фартухи через інтернет

Багато керівників підприємств замовляють індивідуальне пошиття фартухів, і в даному випадку наша компанія готова виконати замовлення будь-якого масштабу. У нас можна купити фартухи оптом за найвигіднішими цінами. Пошиття здійснюється із сучасних матеріалів, застосуванням якісного крою й незвичайної фурнітури. Замовник сам може вибрати різні тканини, які відзначаються щільністю, плетінням нитки, кольором та іншими якостями.

Рекламні фартухи стануть прекрасним вибором для обслугового персоналу кафе й ресторанів, готелів, підприємств торгівлі, спа-салонів, перукарень та інших закладів. Вони будуть не тільки створювати охайний вигляд працівників, а й відповідати корпоративному стилю будь-якого підприємства. Промо-фартухи вдало підійдуть для проведення акцій, ярмарків, корпоративів, виставок та інших заходів рекламного характеру. Замовити фартухи для промо-акцій можна на нашому сайті або за телефоном, зв’язавшись із менеджерами нашої компанії.