Избранное всего: 0

У вас потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Фартухи

Фартух робочий

Фартухи робочі, як правило, використовуються в захисних цілях. Їх використовують працівники, зайняті в різних сферах промисловості:

  • в сфері торгівлі - надають охайний вигляд, а також виконують гігієнічну функцію, якщо торгівля пов'язана з продуктами харчування, фармацією;
  • фартух робочий у важкій промисловості захищає робітника від бризок розпеченого металу, вогню та іскор. Такі моделі виконуються з брезенту, це досить щільна тканина, яка забезпечить необхідну безпеку;
  • в медицині - робочий фартух забезпечує стерильність при виконанні лікарських маніпуляцій, чистоту в медустановах.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити фартухи оптом. Докладний каталог розповість про нашу продукцію. В наявності завжди всі моделі. Багато з них оснащені, для зручності, кишенями, є багата кольорова гама. Також є й інший спецодяг, фартухи - не єдиний захисний засіб, пропонований нами. Для вашої зручності ми створили детальний онлайн-каталог.

Фартухи для промо акцій

Фартухи для промо акцій є відмінним рішенням при виборі одягу для проведення презентації товарів і послуг, які надає компанія. На відміну від промо-футболок, які останнім часом дуже широко використовуються для рекламування товарів і послуг, фартухи для торгівлі є більш цікавим варіантом. По-перше, використовуючи потенціал дизайнерів, можна розробити такий дизайн фартуха, що клієнти обов'язково звернуть на Вас увагу. По-друге, промо-фартухи є більш економічним варіантом, але не менш цікавим.

На відміну від побутових фартухів промо-фартухи можуть бути пошиті з поєднання різних тканин, різних кольорів, на них можна наносити логотип компанії або написати ключові фрази, які чітко будуть описувати її діяльність.

Фартухи з логотипом для торгівлі

Фартухи з логотипом - доведено численними, незалежними маркетинговими дослідженнями , є відмінним засобом брендування, оскільки підвищують впізнаваність вашого бренду в рази. Відмінний інструмент для торгівлі

Рекламні фартухи з логотипом компанії можуть бути пошиті з різних видів тканин, які будуть відрізнятися якістю, щільністю, фактурою і текстурою. Крім того, фартухи для промо акцій, як правило, включають в себе: логотип компанії, зображення товару, який просувають або слоган просуває послуги.

Вибір тканини для рекламного фартуха необхідно здійснювати з урахуванням того, яким способом Ви хочете, щоб були нанесені зображення на них, так як деякі види нанесення мають свої технологічні обмеження, що не дозволяють реалізовувати друк на деяких видах тканин.

Розрізняють такі види друку на тканинах і видів продукції:

  • Шовкографія є трафаретним видом нанесення зображення з використанням спеціальних текстильних фарб. Досить економічний варіант друку, але в той же час не найкращий: з кожним пранням зображення буде все більше випрасовується;
  • Фартухи з логотипом часто створюються за допомогою термопереносу, який є досить цікавим видом, при якому логотип наноситься спеціальними плівками , що мають різну фактуру і текстуру;
  • Комп'ютерна або машинна вишивка. У цьому випадку, фартухи з логотипом будуть виглядати презентабельно і дорого.

Пошиття фартухів

Пошиття фартухів виконується з якісних тканин, різних, таких, як габардин, бязь. Всі вони мають на увазі певний захист від механічних пошкоджень, загальновиробничих забруднень, біологічних факторів, забезпечуючи гігієну. Є різні моделі: фартух-накидка, фартухи на зав'язках, довгі, з накладними кишенями; різні кольори і розміри. При індивідуальному пошитті - ми обов'язково враховуємо побажання клієнтів, а також можемо наносити фірмові логотипи різними методами.

У нас можна купити фартухи оптом

Купити фартухи оптом можна на нашому сайті, попередньо відправивши нам заявку або зв'язавшись з нами по телефону. Рекламні фартухи для промо акцій є ідеальним способом звернути на себе увагу і зміцнити командний дух! Доставка здійснюється в будь-яке місто України. До вашої уваги широкий вибір спецодягу: фартухи, халати, костюми, комбінезони і так далі. З усіх питань - проконсультують наші менеджери.