Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Спецодяг

На сторінці:

Продаж спецодягу оптом і в роздріб

Виробництво та продаж спецодягу - основна спеціалізація компанії « СВАН » з 1993 року. За цей час було створено потужну виробничо-технологічна база і накопичений багатий досвід в справі забезпечення співробітників провідних підприємств України робочим одягом і супутніми товарами.

Яким має бути спецодяг

Такий товар, як спецодяг повинен відповідати цілому ряду вимог, які варіюються в залежності від професії її володаря і погодно-кліматичних умов роботи.

Про якість одягу для роботи, можна судити по дотриманню наступних принципів:

  • Безпека;
  • зручність носіння;
  • привабливий зовнішній вигляд;
  • довговічність;
  • якісне пошиття спецодягу в Україні із застосуванням сучасних технологій;

Досвід та відгуки наших клієнтів, говорять про те, що спецодяг на підприємстві від « СВАН » (Україна, Харків, Київ, Донецьк, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ), відповідає всім вищевикладеним принципам, дотримання яких, грає важливу роль протягом усього часу існування компанії. Спецодяг на замовлення, вироблений нами, повністю відповідає нормам безпеки, зручний, зносостійкий і естетичний.

Продається, виготовлений ​​нами спецодяг оптом і в роздріб за досить прийнятними цінами, в цьому ви зможете переконатися скачавши прайс-лист компанії « СВАН ». Наш прайс лист містить в собі всі товарні позиції, які є в наявності. У ньому наведена докладна інформація про ціни на спецодяг, по кожному виробу наведено три ціни - на дрібний опт (до 20 одиниць товару), середньооптові (21 - 59 одиниць) і для великого опту (при замовленні понад 60 одиниць товару). Разом з тим, що ціна на продукцію порівняно невисока, вона володіє високими експлуатаційними характеристиками, і як показує практика, вдало справляється зі своїм завданням в найрізноманітніших ситуаціях. Звичайно, в першу чергу наших клієнтів цікавить продавана оптом спецодяг. Роздріб, проте, теж вітається, ми завжди йдемо назустріч покупцям і готові до співпраці.

Наша компанія успішно зарекомендувала себе на ринку, і в майбутньому всебічно зацікавлена ​​в підтримці репутації лідера у виробництві і продажу спецодягу в Україні та за її межами.

Магазин спецодягу. Ціна і якість

Отже, купити спецодяг в Україні відмінної якості за адекватною ціною можна, звернувшись в наш магазин спецодягу. Київ та інші міста України обирають перевіреного часом виробника, який гарантує першокласний товар і уважно ставиться до побажань клієнта. Ми, зокрема, успішно зарекомендували себе на ринку і прагнемо підтримувати хорошу репутацію, тому у нас навіть ціна на спецодяг не завищена і доступна навіть для людей, сильно обмежених в засобах.

Проданий нами спецодяг оптом і в роздріб дозволяє оптимізувати робочий процес і значно підвищити працездатність, адже красиві акуратні речі так чи інакше налаштовують на хороший лад. Крім того, спецодяг під замовлення сприяє брендуванню вашої компанії, якщо на неї нанести фірмові логотипи. Якщо ви давно замислюєтеся про створення корпоративного стилю, то ваш вихід - індивідуальна спецодяг. Пошиття його не займе багато часу і коштів, зате результат, як то кажуть, - у наявності. Ваша марка стане більш впізнаваною серед клієнтів. Щоб пошити спецодяг, ми знімемо мірки, розробимо дизайн і складемо колекцію. Міста, що довірили нам пошиття спецодягу: Харків, Київ, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Луганськ та інші - 33 підприємства з 100 найбільших в Україні.

Великий каталог спецодягу доступний цілодобово

Поглянувши на наш каталог спецодягу, який розташований вище, ви зможете з легкістю зробити замовлення спецодягу. Кожен товар має опис своїх властивостей і переваг, а також точні характеристики, завдяки яким, ви можете бути впевнені, що спецодяг який ви плануєте купити, підійде вашим працівникам та створить їм максимально комфортні умови при використанні. Замовлення на сайті приймаються 24 години на добу. Тому якщо перед вами постало завдання "Куплю спецодяг в Україні" - запрошуємо звернутися в наш інтернет-магазин.

Спецодяг в регіонах: Київ, Донецьк, Луганськ, Донецьк, Дніпропетровськ

Компанія « СВАН » має дилерську мережу в регіонах України, зокрема в Києві, Донецьку, Дніпропетровську та інших містах, в яких можна придбати спецодяг виробництва « СВАН ». Ми запрошуємо компанії і жителів Луганська, Києва, Запоріжжя ознайомитися з нашою продукцією. Крім того, ми відкриті до співпраці з компаніями продають спецодяг, більш детальна інформація про це розміщена на сторінці Дилерам .