Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD
Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD
Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD
Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD
Енергопоглинаючий строп DELTA PLUS AN211200CDD Артикул: 20170010
Актуальна цiна на:24-09-2018 Бренд: DELTA PLUS

1947.57 грн. з ПДВ 1947.57

добавить в избранное

Опис

Енергопоглинаючий строп з багатосталкові каната (Y) 12 мм. Петлі з коушами.

захисні властивості

 • Захист від загальновиробничих забруднень
 • Захист від механічних дій

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид виробу Строп
Довжина 2 м
Вага 2 кг
Діаметр 12 мм
Стандарт EN355

Вага, об'єм, упаковка

 • Вага: 0.0000
 • Об'єм: 0.0000
 • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

 1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
 2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!

Двохплечовий страхувальний строп

Для гарантування безпечності роботи на висоті потрібні спеціальні засоби захисту, і в даному випадку одним з елементів страховки є двохплечовий строп, який призначений для з'єднання страхувального пояса з основним кріпленням, опорою або іншим надійним спорядженням.

Залежно від типу троса, його кінці захищені металевою або пластиковою обоймою, а спеціальне покриття дозволяє легко стирати бруд, мастило, що забезпечує тривалий термін служби й додаткову стійкість до розривів. Конструкція стропа розроблена з урахуванням рівня небезпеки й необхідного пересування працівника.

Двохплечовий страхувальний строп an211200cdd виконує такі функції:

 • надає максимальну безпеку й надійну точку кріплення;
 • дозволяє зручно розміститися працівнику на висоті;
 • міцно фіксує тіло, гарантуючи безпечність незначного пересування;
 • дає можливість свободи рук, працівникові немає потреби триматися за опору.

Строп капроновий двохплечовий пом'якшує динамічну дію на тіло, у разі випадкового падіння із закріпленої позиції.

Надійні засоби захисту від падіння з висоти в інтернеті

Купити засоби захисту від падіння з висоти за найвигіднішими цінами бездоганної якості можна в нашому інтернет-магазині. Наша компанія протягом багатьох років забезпечує провідні підприємства України необхідним обладнанням, засобами захисту, спецодягом, взуттям та іншими товарами. Ми працюємо з відомими й перевіреними фірмами, безпосередньо укладаємо з ними договори, тому гарантуємо своїм покупцям найвищу якість продукції. Якщо Вам треба забезпечити працівників засобами захисту від падіння з висоти, завітайте на наш сайт і зробіть замовлення, а ми забезпечимо вчасну й якісну доставку.