Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Захист від падіння з висоти

Страхувальний пояс — обов’язкове спорядження для висотних робіт

При виконанні різних видів робіт існує ризик для життя, і з метою дотримання заходів техніки безпеки підприємство має забезпечувати працівників необхідними засобами захисту від падіння з висоти. Щоб робота була якісною, фахівцю слід знайти зручне положення, при цьому воно повинне бути надійним і безпечним. Для цього широко застосовується страхувальне спорядження, основна мета якого — уберегти людину від раптового падіння з висоти, тим самим запобігти травмам і нещасним випадкам на виробництві.

Призначення страхувального пояса й сфера застосування

Страхувальний пояс можна вважати основним спорядженням, здатним уберегти людину від падіння з висоти, і нехтувати ним не слід, оскільки це небезпечно для життя. За умовами техніки безпеки, використання страхувального пояса обов'язкове на висоті, що становить понад 5 метрів.

Страхувальний пояс для висотних робіт широко використовують для таких видів робіт:

  • для монтажу й будівництва висотних будівель і споруд;
  • для облицювання фасадів будівель;
  • під час чищення дахів від снігу та льоду;
  • на висотних стовпах ліній повітряних електропередач;
  • для евакуації людей під час надзвичайних ситуацій;
  • в альпінізмі.

Страхувальні пояси мають бути комфортні й зручні в експлуатації, не обмежувати рухів і не утруднювати дихання.

Класифікація страхувальних поясів й особливості вибору їх

Залежно від характеру робіт страхувальні пояси поділяють на такі класи:

  1. Поясний монтажний ремінь із широким кушаком без лямок, має кріпильне кільце, пряжку, стропи й карабіни. Основне призначення такого пояса — міцна фіксація й надійне утримання на висоті. Цей різновид ще називають страхувальним поясом монтажника.
  2. Лямочний запобіжний пояс, оснащений міцними наплічними й настегенними лямками, що надійно утримують людини на будь-якій висоті.

    Виробники окремо можуть додати до його комплектації різноманітні петлі й прив'язки, міцні анкерні з'єднання, а також амортизатор, за допомогою якого зменшується динамічне навантаження на працівника, пов'язане з непередбаченими обставинами.

Дуже важливо, вибираючи страхувальний пояс, ураховувати особливості професії та основні вимоги, що висуваються до страховки. Купуючи, слід правильно підбирати розмір, перевіряти повноту комплекту й сертифікат якості, який має відповідати всім встановленим ДСТУ й стандартам.

Якщо Вам треба купити засоби захисту від падіння з висоти, завітайте на наш сайт, де запропоновано широкий асортимент страхувальних поясів, ціна на які цілком доступна. Купуючи страхувальне обладнання в нашому інтернет-магазині, Ви забезпечуєте захист для роботи на висоті, а значить Ваше життя буде в цілковитій безпеці.