Избранное всего: 0
Захист від падіння з висоти

На сторінці:

Пояс монтажний страхувальний в інтернет-магазині «СВАН»

Дбаючи про безпеку працівників у різноманітних сферах діяльності, слід приділяти увагу не тільки спеціальному одягу, а й безпосереднім засобам захисту людини, під час виконання робіт. Хай яку б роботу виконував працівників, важливо тверезо оцінювати всі ризики та всі потенційні загрози для здоров'я людини. Так чи інакше можна говорити про одну з найпоширеніших причин, через які травмуються під час виконання робіт — монтажники. Для роботи на висоті їм потрібен захист від падіння, що забезпечує стабільне положення в повітрі, але в той же час не обмежує рухів, щоб була можливість безперешкодно виконувати свою роботу та вільно рухатися.

Страхувальний пояс монтажника має одну основну мету — утримати робітника на висоті та не дати йому впасти. Багато років минуло, і науково-технічний прогресс свідчить, що автоматизоване виконання завдань у різних сферах діяльності стає нормальним явищем, але дотепер залишилися види робіт, які під силу виконувати винятково людині, і жодна машина не зможе замінити розум і спритність людського тіла. Купити страхувальний пояс — значить захистити свого спеціаліста від травм.

Страхувальний пояс монтажника

З огляду на багатоманітність виконуваних висотних робіт, існує безліч типів поясів монтажних страхувальних. Більшість із них мають форму жилета, що обтягує й утримує верхню частину тіла. Як правило, їх кріплять за допомогою карабінів за спеціальні петлі з боків желета. Щоб допомогти визначитись, чи потрібно у вашій діяльності використовувати пояси монтажника, розглянемо основні види робіт, що вимагають захисту — це:

  • Встановлення головних блоків кондиціонерів зовні будівлу;
  • Утеплення квартир і будинків;
  • Встановлення супутникових антен;
  • Зовнішній ремонт фасаду будинку;
  • Художні роботи;
  • Будівельні роботи;
  • Та інше.

Проаналізувавши вищезазначені види робіт (це не повний перелік), можна зробити висновок про актуальність придбання поясів і чому цей елемент спеціального одягу настільки важливий. Не менш значущим аспектом є матеріал, з якого він виготовлений, адже від його якості й щільності залежить, у буквальному сенсі, життя людини. Тому з особливою увагою та відповідальністю поставтеся до вибору засобів захисту й укомплектування до них (троси, карабіни тощо).

Як правило, їх виготовляють зі щільних зносостійких матеріалів, які вимагають особливої уваги при виготовленні. Використовують спеціальні матеріали й нитки, що забезпечують абсолютний захист потенційного власника та комфорт. Під комфортом розуміють те, що за «підвішування» на тросі монтажника пояс страхувальний не перетискатиме жодну частину тіла й не сковуватиме рухів. Адже якщо людина буде «знерухомлена», тоді як їй якісно виконувати ті ж будівельні роботи? Відповідь очевидна.

Купити страхувальний пояс в Україні

Якщо ви все-таки вирішили придбати засоби захисту для себе або своїх колег, тоді слід звернути увагу на пояси. Насамперед переконайтеся, що матеріал справді якісний та у виробі всі шви цілі й ніде немає дірок або потертостей, котрі, імовірно, можуть порватися. Далі перевірте надійність троса, який буде тримати людину в повітрі, і карабінів, за допомогою яких буде кріпитися пояс.

Купити страхувальний пояс можна в інтернет-магазині «СВАН», де ви завжди знайдете найпривабливіші пропозиції на потрібні товари й актуальні ціни. Доставка здійснюється по всій Україні поштою за 100% передоплатою.