Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Маска зварника Delta Plus CASOUD2NO
Маска зварника Delta Plus CASOUD2NO
Маска зварника Delta Plus CASOUD2NO
Маска зварника Delta Plus CASOUD2NO
Маска зварника Delta Plus CASOUD2NOМаска зварника Delta Plus CASOUD2NOМаска зварника Delta Plus CASOUD2NO
Маска зварника Delta Plus CASOUD2NO Артикул: 20320001
Актуальна цiна на:17-07-2018 Бренд: Delta Plus

579.94 грн. з ПДВ 579.94

добавить в избранное

Опис

Маска зварника для всіх типів зварювання, за яких необхідний ступінь затемнення світлофільтру 11. Поліпропілен зі скловолокном. Постачається "Готовим до використання": Внутрішнє оснащення зі зручним кріпленням. Фіксований екран має захист одним прозорим фільтром із полікарбонату. Розміри фільтрів: 108 x 51 мм. Вага: 522г.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від підвищених температур
  • Захисний металевий піднесень 200 Дж

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид виробу Маска
Матеріал Поліпропілен із скловолокном
Вага 522г
Колір
Ступінь затемнення 11

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!