Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Маска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIERМаска зварника Delta Plus BARRIERМаска зварника Delta Plus BARRIERМаска зварника Delta Plus BARRIERМаска зварника Delta Plus BARRIER
Маска зварника Delta Plus BARRIER Артикул: 20320002
Актуальна цiна на:16-07-2018 Бренд: Delta Plus

4575.23 грн. з ПДВ 4575.23

добавить в избранное

Опис

Маска зварника (електрозварювання, MIG, TIG) із фільтрами автоматичного затемнення, затемнення від DIN9 до DIN13. Виготовлена ​​з поліпропілену. Внутрішнє оснащення зі зручним кріпленням із храповиком і потовбиральною вставкою. Розмір світлофільтра: 100 x 60 мм. LCD фільтр. Затемнення: Без затемнення: DIN4 - При затемненні: від DIN9 до DIN13. Чутливість < 0,0003 сек. (Перехід у затемнений стан). Заряджається сонячними батареями й 2 змінними літієвими батареями (входять у комплект). Підбір параметрів: Чутливість, вибір затемнення, час спрацьовування фільтру. Індикатор розрядження батареї. Вага: 520г. Колір: синій.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від підвищених температур
  • Захисний металевий піднесень 200 Дж

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид виробу Маска
Матеріал Поліпропілен
Вага 520г
Колір
Ступінь затемнення Від 9 до 11

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!