Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Окуляри полікарбонатні Delta Plus BRAVA2 SMOKE
Окуляри полікарбонатні Delta Plus BRAVA2 SMOKE
Окуляри полікарбонатні Delta Plus BRAVA2 SMOKE
Окуляри полікарбонатні Delta Plus BRAVA2 SMOKE
Окуляри полікарбонатні Delta Plus BRAVA2 SMOKE Артикул: 20310009
Актуальна цiна на:20-08-2018 Бренд: Delta Plus

82.40 грн. 59.79 грн. з ПДВ 59.79

добавить в избранное

Опис

Окуляри з монолітного димчастого полікарбонату. Дужки з плоскими кінцями. Інтегроване перенісся з полікарбонату. Можна використовувати із захисними касками та антишумовими навушниками. Бічний захист. Покриття лінз: від подряпин. Вага: 25г. Колір: сріблястий.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від зниженої видимості

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Тип окулярів Відкриті
Вага 25г
Лінзи Димчастий полікарбонат
Дужки З плоским закінченням
Перенісся

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 5 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!