Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Окуляри 3М 2742
Окуляри 3М 2742
Окуляри 3М 2742
Окуляри 3М 2742
Окуляри 3М 2742 Артикул: 15310011
Актуальна цiна на:17-03-2018 Бренд: 3M

406.70 грн. з ПДВ 406.70

добавить в избранное

Опис

Рекомендуються для застосування під час токарних, шліфувальних, складальних і механічних робіт, а також в умовах, де існує ризик отримання травм очей. Оптичний клас №1. Відмітні характеристики: стійкість до подряпин, захист від УФ випромінювання. Ударостійкість FT. Спеціальне покриття зменшує запотівання. Довжина дужок регулюється (4положення). М'яка вентильована носова перемичка. Лінза полікарбонат. Вага окулярів : 28 г.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від зниженої видимості

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Особливості Стійкість до подряпин
Тип окулярів Відкритий
Оптичний клас №1
Регулювання дужок 4 положення
Матеріал лінзи

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!