Избранное всего: 0
Захист органів зору

На сторінці:

На сторінці:

Захист органів зору

Часто деякі види робіт, пов'язані з впливом шкідливих хімічних речовин, дрібними летючими рештками твердих частинок у процесі обробки металу, дерева або пластмаси, за інфрачервоного або ультрафіолетового випромінювання та інших негативних чинників впливу, вимагають обов’язкового використання засобів захисту органів зору.

Чому на виробництві потрібні засоби індивідуального захисту органів зору?

Одним із найбільш вразливих органів людини є очі, і згідно зі статистикою, щодня за медичною допомогою звертаються люди, котрі отримали травми очей, причому в більшості випадків через їхню недостатню захищеність.

На цей час для виробництва та побуту існує багато варіантів захисних засобів, таких, як шоломи, маски, головні щитки, але найзручнішим, найпопулярнішим і найзапитанішим засобом захисту органів зору є окуляри. Вони можуть бути закритого й відкритого типу, а також для каски, у вигляді напівмаски, в усякому разі їхній вибір має відповідати характеру виконуваних робіт.

Окуляри відкритого типу на вигляд схожі на сонцезахисні моделі, однак у деяких різновидах наявний бічний захист для очей. Такі вироби запобігають потраплянню в очі іскор, стружки, пилу спереду або збоку. Вони мають зручну форму, досить легкі, а завдяки сучасним матеріалам, із яких їх виготовляють, вони не запотівають.

Захисні окуляри закритого типу призначені для роботи із хімічними випарами, значною запиленістю, летючими дрібними й великими частинками та за інших несприятливих умов праці. Вони міцно закріплюються на голові за допомогою ремінця або гумки, мають спеціальне покриття й оснащені вентиляцією у вигляді невеликих отворів. Окуляри закритого типу надійні, але не цілком зручні через значну вагу, однак нехтування їх небезпечне великими проблемами й невиправданим ризиком.

Основні критерії вибору захисних окулярів

До купівлі захисних окулярів слід поставитися серйозно, при цьому треба не тільки підібрати правильний розмір, а й необхідний рівень захисту, зважаючи на характер виконуваних робіт. Захисні окуляри можуть бути:

  • для роботи з металорізальним і деревообробним обладнанням;
  • проти світлового ураження, вони мають спеціальні світлофільтри;
  • будівельні, монтажні, зварювальні, стоматологічні та інші різновиди.

Особливу увагу слід звернути на матеріали виробу, які мають відповідати всім сучасним нормам і стандартам якості. Натепер окуляри захисні придбати можна в будь-якому магазині спецодягу, але здебільшого покупці віддають перевагу інтернет-магазину, де можна підібрати популярні моделі відомих світових брендів, таких, як Stayer, Bosch, Dewalt, Росомз, Amparo, Uve, що також прекрасно зарекомендували себе у виробництві сонцезахисних окулярів.

На нашому сайті можна ознайомитися з величезним асортиментом товарів, де особливу популярність мають захисні окуляри з полікарбонату, які легко витримують дію їдких хімічних речовин, значні механічні навантаження й високу температуру. Завітайте на наш сайт і замовте окуляри захисні, ціна на які значно нижча, ніж у наших конкурентів.