Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Вкладки 3М 1271
Вкладки 3М 1271
Вкладки 3М 1271
Вкладки 3М 1271
Вкладки 3М 1271 Артикул: 15330002
Актуальна цiна на:17-03-2018 Бренд: 3M

68.55 грн. з ПДВ 68.55

добавить в избранное

Опис

Вкладки протишумові на шнурку у футлярі 3М 1271. Рекомендуються для багаторазового використання з метою захисту від небезпечного рівня шуму. Мають заглиблення для пальців, що дозволяє не торкатися руками контактної поверхні. М'які пелюстки забезпечують м'якість контакту й надійність прилягання. Комплект поставки містить футляр для зберігання, із можливістю поясного кріплення. Вкладки виготовлені з монопрену, який є гіпоалергенним матеріалом. Легко очищуються за допомогою мийних засобів. Середній рівень захисту 25 дБ. Вага 5г. Повністю відповідає вимогам EN 352.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Мембранні матеріали

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид захисту Підвищений шум
Матеріал Монопрен
Вага
Акустична ефективність 25дБ
Рівень захисту Середній

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!