Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOPНавушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOPНавушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOPНавушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP
Навушники шумозахисні Delta Plus PIT-STOP Артикул: 20330012
Актуальна цiна на:17-07-2018 Бренд: Delta Plus

1078.53 грн. з ПДВ 1078.53

добавить в избранное

Опис

Протишумові складані електронні навушники із чашечками з ABS, матовою поверхнею. Подушечки із синтетичного піноматеріалу. Регульоване наголів'я з матеріалу Coolmax&reg ;. Кнопка on/off гучності на кожній чашці, для окремого лівого/правого використання. 2 мікрофони, направлені всередину й з'єднані з 2 динаміками всередині чашок. Система підсилення голосів і сигналів тривоги, для уникнення повної звукової ізоляції на робочому місці. Система підсилення блокується автоматично, переходить у пасивний протишумовий режим, притишуючи шуми більш як 80/82 дБ: захист від небезпечних шумів. Працює на 6 батарейках ААА, не входять до комплекту.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Захист від води і розчинів нетоксичних речовин

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Різновид виробу Навушники
Особливості 2 мікрофони
Вага 286г
Колір
Наголів'я Регулюється

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 1 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!