Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Навушники 3М H520A-407-GQ OPTIME II
Навушники 3М H520A-407-GQ OPTIME II
Навушники 3М H520A-407-GQ OPTIME II
Навушники 3М H520A-407-GQ OPTIME II
Навушники 3М H520A-407-GQ OPTIME II Артикул: 15330008
Актуальна цiна на:23-03-2018 Бренд: 3M

877.37 грн. з ПДВ 877.37

добавить в избранное

Опис

Навушники Optime II призначені для застосування в умовах із підвищеними вимогами до захисту від шуму й максимальною мірою послаблюють навіть найбільш низькочастотні шуми. Ізоляційні валики заповнені унікальною комбінацією рідини й спіненого пластику. Ізоляційні валики мають канали вентиляції та покриті м'якою, злегка шорсткою, гігієнічною плівкою. Також випускаються в діелектричному варіанті (із прихованими металевими частинами). Акустична ефективність (SNR) 31 дБ

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Мембранні матеріали

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Загальних механічних дій
Рівень шуму Високий
Конструкція Подвійний корпус чашки
Акустична ефективність 31 дБ
Ізолювальні валики Ізоляційні подушечки заповнені поліуретановаю піною

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!