Избранное всего: 0

У вас є потреба у вогнетривких або антистатичних костюмах?

У нас є рішення.

Отримайте консультацію вже зараз!

Напишите нам

Навушники 3М H510A-401-GU OPTIME I
Навушники 3М H510A-401-GU OPTIME I
Навушники 3М H510A-401-GU OPTIME I
Навушники 3М H510A-401-GU OPTIME I
Навушники 3М H510A-401-GU OPTIME I Артикул: 15330005
Актуальна цiна на:17-03-2018 Бренд: 3M

708.29 грн. з ПДВ 708.29

добавить в избранное

Опис

Навушники Optime I забезпечують усебічний захист і вирізняються легкістю. Навушники мають низький профіль і при цьому чималу глибину порожнини чашки. Це спрощує їхнє одночасне застосування з іншим засобами індивідуального захисту. Ізоляційні валики заповнені унікальною комбінацією рідини й спіненого пластику. Навушники оптимально підходять для використання в умовах із помірним рівнем промислового шуму таких, як майстерні, цехи обробки листового металу, друкарні. Акустична ефективність (SNR) 27 дБ.

захисні властивості

  • Захист від загальновиробничих забруднень
  • Захист від механічних дій
  • Мембранні матеріали

ХАРАКТЕРИСТИКИ

Захист вiд Підвищеного виробничого шуму
Рівень шуму Помірний
Конструкція Подвійний корпус чашки
Акустична ефективність 27 дБ
Ізолювальні валики Ізоляційні подушечки заповнені поліуретановаю піною

Вага, об'єм, упаковка

  • Вага: 0.0000
  • Об'єм: 0.0000
  • Упаковка: 20 шт

ДОСТАВКА І ОПЛАТА

Мінімальна сума замовлення на сайті svan.com.ua становить 500 грн. За накладною платою ми не працюємо, лише за 100%-вою попередньою оплатою. Ми пропонуємо такі форми оплати при купівлі товарів:

  1. Безготівкова Оплата здійснюється безготівковим банківський переказом після надання менеджером компанії рахунку-фактури. Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок (як правило, протягом 24 годин) заявка на комплектацію замовлення передається на основний склад компанії. Максимальний термін комплектації товару становить до 14 календарних днів залежно від групи товару. У випадку індивідуального пошиття виробів – до 21 робочого дня.
  2. Оплата платіжною карткою Після оформлення замовлення на сайті чи по телефону через менеджерів Вам буде запропоновано оплатити його карткою Visa або MasterCard на корпоративну картку «ПриватБанк».

Доставка здійснюється по всій території України компанією-перевізником «Нова Пошта». Доставка по Харкову узгоджується індивідуально, залежно від розміру замовлення. Замовлений Вами товар страхується на 100% від його вартості, ви можете не турбуватися за збереження товару. Наша команда працює над тим, щоб Ви були задоволені!